
Guardiola gaat stoppende Klopp missen: beste tegenstander ooit
LONDEN (ANP) - In navolging van collega-trainers heeft ook Pep Guardiola zich uitgelaten over het aanstaande vertrek van Jürgen Klopp bij Liverpool. Dat deed Guardiola na de met 1-0-gewonnen FA Cup-wedstrijd van Manchester City tegen Tottenham Hotspur.
"Ik zal beter slapen", zei Guardiola tegen verslaggevers. "De dag voordat we tegen Liverpool speelden, was altijd een nachtmerrie. Hij is de beste tegenstander die ik ooit in mijn leven heb gehad. Natuurlijk wens ik Jürgen het allerbeste. Hij komt terug, daar ben ik van overtuigd. Het voetbal heeft persoonlijkheden zoals hem nodig."
Klopp kondigde eerder op de dag zijn afscheid na dit seizoen aan bij Liverpool, na in 2015 te zijn begonnen. De Duitser won met Liverpool meerdere prijzen, waaronder de Champions League in 2019.
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.
24 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.
43 minuten geledenLEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.
5 uur geleden