Guardiola en Silva zijn het oneens over 'donkere periode' City
LISSABON (ANP) - Trainer Pep Guardiola en speler Bernardo Silva waren het niet eens over de huidige stand van zaken bij Manchester City. Silva had het na de 4-1-nederlaag tegen Sporting in de Champions League over "een donkere periode" voor de club.
"Het is teleurstellend omdat we ons momenteel een beetje in een donkere periode bevinden. Alles lijkt de verkeerde kant op te gaan", sprak Silva. "Zelfs als we goed spelen, benutten we onze kansen niet en geven we te gemakkelijk doelpunten weg. We moeten heel snel beter worden, anders wordt het heel moeilijk om van dit soort nederlagen terug te komen."
Guardiola sprak zijn speler tegen. "Daar ben ik het niet mee eens", zei hij op de persconferentie. "Zaterdag tegen Bournemouth speelden we heel slecht, maar vandaag vond ik dat helemaal niet."
Derde nederlaag
Voor City was het de derde nederlaag op rij. "Dit is een moeilijke tijd qua resultaten, maar ik wil hier zijn, ik wil vechten en niet opgeven", zei de trainer. "Ik houd als manager van een lastige uitdaging als deze. Ik wil mijn spelers beter maken en proberen het om te keren."
Voor City staat zaterdag in de Premier League de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion op het programma. City heeft twee punten minder dan koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
11 uur geleden