Guardiola en Silva zijn het oneens over 'donkere periode' City
LISSABON (ANP) - Trainer Pep Guardiola en speler Bernardo Silva waren het niet eens over de huidige stand van zaken bij Manchester City. Silva had het na de 4-1-nederlaag tegen Sporting in de Champions League over "een donkere periode" voor de club.
"Het is teleurstellend omdat we ons momenteel een beetje in een donkere periode bevinden. Alles lijkt de verkeerde kant op te gaan", sprak Silva. "Zelfs als we goed spelen, benutten we onze kansen niet en geven we te gemakkelijk doelpunten weg. We moeten heel snel beter worden, anders wordt het heel moeilijk om van dit soort nederlagen terug te komen."
Guardiola sprak zijn speler tegen. "Daar ben ik het niet mee eens", zei hij op de persconferentie. "Zaterdag tegen Bournemouth speelden we heel slecht, maar vandaag vond ik dat helemaal niet."
Derde nederlaag
Voor City was het de derde nederlaag op rij. "Dit is een moeilijke tijd qua resultaten, maar ik wil hier zijn, ik wil vechten en niet opgeven", zei de trainer. "Ik houd als manager van een lastige uitdaging als deze. Ik wil mijn spelers beter maken en proberen het om te keren."
Voor City staat zaterdag in de Premier League de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion op het programma. City heeft twee punten minder dan koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
4 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
11 uur geleden