Guardiola en Silva zijn het oneens over 'donkere periode' City
LISSABON (ANP) - Trainer Pep Guardiola en speler Bernardo Silva waren het niet eens over de huidige stand van zaken bij Manchester City. Silva had het na de 4-1-nederlaag tegen Sporting in de Champions League over "een donkere periode" voor de club.
"Het is teleurstellend omdat we ons momenteel een beetje in een donkere periode bevinden. Alles lijkt de verkeerde kant op te gaan", sprak Silva. "Zelfs als we goed spelen, benutten we onze kansen niet en geven we te gemakkelijk doelpunten weg. We moeten heel snel beter worden, anders wordt het heel moeilijk om van dit soort nederlagen terug te komen."
Guardiola sprak zijn speler tegen. "Daar ben ik het niet mee eens", zei hij op de persconferentie. "Zaterdag tegen Bournemouth speelden we heel slecht, maar vandaag vond ik dat helemaal niet."
Derde nederlaag
Voor City was het de derde nederlaag op rij. "Dit is een moeilijke tijd qua resultaten, maar ik wil hier zijn, ik wil vechten en niet opgeven", zei de trainer. "Ik houd als manager van een lastige uitdaging als deze. Ik wil mijn spelers beter maken en proberen het om te keren."
Voor City staat zaterdag in de Premier League de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion op het programma. City heeft twee punten minder dan koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.
2 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.
2 uur geledenPRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
14 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
17 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
18 uur geleden