Guardiola en Silva zijn het oneens over 'donkere periode' City
LISSABON (ANP) - Trainer Pep Guardiola en speler Bernardo Silva waren het niet eens over de huidige stand van zaken bij Manchester City. Silva had het na de 4-1-nederlaag tegen Sporting in de Champions League over "een donkere periode" voor de club.
"Het is teleurstellend omdat we ons momenteel een beetje in een donkere periode bevinden. Alles lijkt de verkeerde kant op te gaan", sprak Silva. "Zelfs als we goed spelen, benutten we onze kansen niet en geven we te gemakkelijk doelpunten weg. We moeten heel snel beter worden, anders wordt het heel moeilijk om van dit soort nederlagen terug te komen."
Guardiola sprak zijn speler tegen. "Daar ben ik het niet mee eens", zei hij op de persconferentie. "Zaterdag tegen Bournemouth speelden we heel slecht, maar vandaag vond ik dat helemaal niet."
Derde nederlaag
Voor City was het de derde nederlaag op rij. "Dit is een moeilijke tijd qua resultaten, maar ik wil hier zijn, ik wil vechten en niet opgeven", zei de trainer. "Ik houd als manager van een lastige uitdaging als deze. Ik wil mijn spelers beter maken en proberen het om te keren."
Voor City staat zaterdag in de Premier League de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion op het programma. City heeft twee punten minder dan koploper Liverpool.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
33 minuten geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
2 uur geleden