Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola: eerst wilde ik vroeg stoppen, nu als ik ouder ben

Guardiola: eerst wilde ik vroeg stoppen, nu als ik ouder ben

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola zit al langer in het vak dan hij aanvankelijk had gedacht. De Spanjaard werkt sinds 2007 als trainer en verlengde onlangs zijn contract bij Manchester City met twee jaar, tot de zomer van 2023. "Eerst dacht ik dat ik vroeg zou stoppen. Nu denk ik dat ik pas stop als ik wat ouder ben", zei Guardiola als reactie op een vraag over zijn aanstaande vijftigste verjaardag. "Een mooie leeftijd."

De Catalaan ging vrijwel direct na zijn spelerscarrière door als trainer. Guardiola begon in 2007 bij Barcelona B en maakte een jaar later promotie naar de Catalaanse hoofdmacht, waarmee hij in vier jaar tijd veertien prijzen pakte, waaronder drie landstitels en twee keer de eindzege in de Champions League. Na een sabbatical van een jaar ging Guardiola in 2013 aan de slag bij Bayern München, met zeven prijzen in drie jaar als resultaat. Sinds 2016 werkt de Spanjaard bij Manchester City, waarmee hij vooralsnog acht trofeeën veroverde.

"Natuurlijk ben ik nu een betere trainer dan toen ik begon. Ervaring helpt je, zeker in de wijze waarop ik mijn vak uitoefen", zei Guardiola, die vorige maand de grens van 700 wedstrijden als coach passeerde. "Ik doe er nog 700 en dan stop ik", zei hij toen met een knipoog.

Meer uit Voetbal

PEC Zwolle voorlopig zonder geblesseerde doelman Schendelaar

ZWOLLE (ANP) - Jasper Schendelaar kan voorlopig niet het doel van PEC Zwolle verdedigen. De keeper heeft volgens zijn club een knieblessure opgelopen. PEC Zwolle meldt niet hoe lang hij is uitgeschakeld.

6 uur geleden
AZ verkoopt Møller Wolfe aan Wolverhampton Wanderers

ALKMAAR (ANP) - David Møller Wolfe verlaat AZ voor Wolverhampton Wanderers. De 23-jarige linksback en zijn club uit Alkmaar hebben een akkoord bereikt met de nummer 16 van afgelopen seizoen in de Premier League. Volgens verschillende media ontvangt AZ 12 miljoen euro voor de Noor.

7 uur geleden
Trainer Mascherano hoopt dat Messi langer bij Inter Miami blijft

MIAMI (ANP) - Trainer Javier Mascherano hoopt dat Lionel Messi zijn contract bij Inter Miami gaat verlengen. "Ik ken de geruchten, maar het is aan hem en onze club", zei hij op een persconferentie. "Natuurlijk hopen we dat hij blijft."

9 uur geleden
Aanvaller Son wil vertrekken bij Tottenham Hotspur

SEOUL (ANP) - Son Heung-min wil na tien jaar vertrekken bij Tottenham Hotspur. "Ik heb besloten dat ik deze club ga verlaten", zei de aanvaller op een persconferentie in Seoul, waar de club uit Londen op trainingskamp is.

10 uur geleden
Trainer Ten Hag wint met Bayer Leverkusen van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen stadion een oefenduel met Bayer Leverkusen verloren. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 2-1.

21 uur geleden
Linksback Tagliafico blijft nog twee seizoenen bij Olympique Lyon

LYON (ANP) - Nicolás Tagliafico heeft zijn aflopende contract bij Olympique Lyon met twee seizoenen verlengd. De linksback uit Argentinië verliet drie jaar geleden Ajax voor de club uit Frankrijk.

21 uur geleden
PSV neemt talent Sidibé over van Stoke City

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de komst van Souleymane Sidibé afgerond. De achttienjarige middenvelder komt over van Stoke City, dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland. Hij heeft een vierjarig contract bij de kampioen uit Eindhoven ondertekend.

22 uur geleden