Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola dubt over speelminuten Haaland en De Bruyne in Londen

Guardiola dubt over speelminuten Haaland en De Bruyne in Londen

MANCHESTER (ANP/AFP) - Manchester City-trainer Pep Guardiola weet nog niet of hij zaterdag in de uitwedstrijd tegen Crystal Palace spits Erling Haaland en middenvelder Kevin De Bruyne laat starten. Dinsdag staat namelijk de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League tegen Real Madrid op het programma.

"Ik moet erover nadenken", zei Guardiola op de persbijeenkomst na een vraag van een verslaggever over een basisplaats voor Haaland en De Bruyne in Londen. "Er zijn zoveel wedstrijden. We spelen minder dan tweeënhalve dag na onze laatste wedstrijd tegen Aston Villa. Sommige spelers herstellen sneller dan anderen. Een lange week is heel anders, maar bij een korte week moet je overleggen met artsen, fysio's en staf", aldus Guardiola.

Haaland en De Bruyne bleven woensdag in de met 4-1 gewonnen wedstrijd tegen Aston Villa al aan de kant. De wedstrijd van Manchester City bij Crystal Palace begint zaterdag om 13.30 uur.

De ploeg van Guardiola staat met 67 punten op de derde plaats in de Premier League, 1 punt achter Arsenal en 3 punten achter koploper Liverpool.

Meer uit Voetbal

Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

1 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

1 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

1 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

10 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

13 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

13 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

15 uur geleden