Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola betreurt uitspraak over zelfverwonding

Guardiola betreurt uitspraak over zelfverwonding

MANCHESTER (ANP/AFP) - Pep Guardiola heeft spijt betuigd voor zijn uitleg tijdens de persconferentie na het duel tussen Manchester City en Feyenoord over de verwonding aan zijn neus. De Spaanse coach, gefrustreerd over het resultaat (3-3), zei dat hij "zichzelf pijn had willen doen", een opmerking waarover ophef ontstond op sociale media. Guardiola kreeg het verwijt het probleem van zelfbeschadiging niet serieus te nemen.

"Mijn antwoord was op geen enkele manier bedoeld om de zeer ernstige zelfverwondingskwestie licht op te vatten", schrijft Guardiola, die zegt verrast te zijn geweest door de vraag over zijn neus, een dag later op Instagram. "Ik legde uit dat een scherpe vingernagel dit per ongeluk had veroorzaakt. Ik weet dat veel mensen elke dag worstelen met mentale gezondheidsproblemen en ik wil dit moment aangrijpen om te wijzen op een van de manieren waarop mensen hulp kunnen zoeken", aldus Guardiola, met een verwijzing naar een hulplijn voor mensen met ernstige mentale problemen.

Meer uit Voetbal

Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

1 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

2 uur geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

4 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

4 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

4 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

5 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

5 uur geleden