
Guardiola benoemt leermeester tot assistent bij City
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City heeft Juan Manuel Lillo tot zijn assistent benoemd. De Spaanse succescoach ziet in Lillo zijn leermeester. De twee werkten eerder samen bij het Mexicaanse Dorados de Sinaloa, in de nadagen van Guardiola's periode als voetballer.
Lillo komt over van het Chinese Qingdao Huanghai, dat hij naar de hoogste afdeling leidde. Hij was ook werkzaam bij onder meer Real Sociedad, Vissel Kobe en Real Oviedo.
De competitie in de Premier League wordt volgende week hervat. Manchester City staat tweede, op ruime afstand van Liverpool.
Meer uit Voetbal
ANTWERPEN (ANP/BELGA) - Coach Mark van Bommel is maandag met de spelers van landskampioen Antwerp door een uitzinnige menigte toegezongen op de Grote Markt van Antwerpen. De supporters van de club onthaalden de spelersbus en zongen de winnaars van de titel én de beker toe toen die op het balkon van het stadhuis de toegestroomde massa kwamen groeten.
3 uur geledenHAMBURG (ANP) - VfB Stuttgart speelt ook komend seizoen in de Bundesliga. De club uit het zuiden van Duitsland won in de play-offs om promotie/degradatie met 3-1 bij Hamburger SV. Stuttgart had de eerste wedstrijd al met 3-0 gewonnen.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft Daley Blind en Tijjani Reijnders niet opgenomen in zijn officiële selectie voor de Nations League Finals. De bondscoach maakte maandagavond zijn spelerslijst van 23 man bekend. Van Memphis Depay werd eerder op de dag bekend dat hij niet inzetbaar is.
6 uur geledenMADRID (ANP) - In Spanje hebben zeven mensen een boete en straf opgelegd gekregen voor racistische uitingen richting de Braziliaanse voetballer Vinícius Júnior van Real Madrid.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Spanje en Brazilië spelen volgend jaar maart een oefenwedstrijd die in het teken staat van de strijd tegen racisme. De Spaanse voetbalbond (RFEF) liet dat maandag weten.
9 uur geledenABU DHABI (ANP) - Frank de Boer vervolgt zijn trainersloopbaan in de Verenigde Arabische Emiraten. De 53-jarige Nederlander bereikte maandag een akkoord met Al Jazira, waar hij zijn landgenoot Marcel Keizer opvolgt. Vorige week maakte Alfred Schreuder, een andere voormalige trainer van Ajax, al bekend naar de Verenigde Arabische Emiraten te gaan. Hij wordt coach van Al Ain.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Koki Saito speelt ook komend seizoen bij Sparta. De Rotterdammers huren de 21-jarige Japanse buitenspeler opnieuw van de Belgische club Lommel SK, dat in handen is van de City Football Group.
11 uur geleden