Guardiola benoemt leermeester tot assistent bij City
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City heeft Juan Manuel Lillo tot zijn assistent benoemd. De Spaanse succescoach ziet in Lillo zijn leermeester. De twee werkten eerder samen bij het Mexicaanse Dorados de Sinaloa, in de nadagen van Guardiola's periode als voetballer.
Lillo komt over van het Chinese Qingdao Huanghai, dat hij naar de hoogste afdeling leidde. Hij was ook werkzaam bij onder meer Real Sociedad, Vissel Kobe en Real Oviedo.
De competitie in de Premier League wordt volgende week hervat. Manchester City staat tweede, op ruime afstand van Liverpool.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - De Engelse oud-voetballer Kevin Keegan is op 75-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. De tweevoudig winnaar van de Gouden Bal (1978, 1979) had kanker.
31 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - De voetballers van de Spaanse nationale voetbalploeg zijn terug in eigen land. Een dag na de met 1-0 gewonnen WK-finale tegen Argentinië landde de selectie van bondscoach Luis de la Fuente om 14.30 uur op de luchthaven van Madrid-Barajas.
2 uur geledenNYON (ANP) - Als FC Twente ten koste van Ferencváros de derde voorronde van de Europa League bereikt, wacht daarin een confrontatie met het Turkse Fenerbahçe SK of het Poolse Górnik Zabrze. Dat is duidelijk geworden bij de loting in Nyon.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische voetbalbond (KBVB) beëindigt de samenwerking met bondscoach Rudi Garcia. Dat meldt de KBVB in een verklaring.
2 uur geledenNYON (ANP) - Ajax vervolgt bij winst op FK Vojvodina uit Servië het toernooi om de Conference League tegen Shelbourne FC uit Ierland of Nõmme Kalju FC uit Estland. Dat is maandag door loting bepaald.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joris van Overeem keert terug bij FC Utrecht. De 32-jarige middenvelder komt over van sc Heerenveen en ondertekent een contract voor twee seizoenen bij de club waar hij tussen 2018 en 2022 ook al voetbalde.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is na de vroege uitschakeling op het WK een plaats gezakt op de wereldranglijst van de FIFA. Oranje neemt nu de negende positie in, meldt de wereldvoetbalbond maandag.
5 uur geleden