Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Guardiola: Agüero onvervangbaar bij Manchester City

Guardiola: Agüero onvervangbaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City ziet het als zijn grootste opdracht een aanvaller te vinden die Sergio Agüero kan opvolgen. "Dat is bijna onmogelijk, want Sergio is onvervangbaar", aldus de Spaanse manager van de regerend kampioen van de Premier League.

De Argentijn Agüero speelt sinds 2011 voor Manchester City en is clubtopscorer aller tijden met 244 doelpunten. Zijn contract loopt af in 2021. "Ik heb met heel wat sterspelers gewerkt, maar ik ken niemand die zo bescheiden is als hij. Hij aanvaardt zonder tegenspraak mijn beslissingen, ook als ze niet gunstig zijn voor hem. Dat zie je niet vaak bij de grote voetballers."

Guardiola heeft nog niet echt met de 31-jarige Agüero gesproken over zijn toekomst. "Ik hoop stilletjes dat hij blijft, maar veel zal afhangen van zijn fysieke gesteldheid en uiteraard zijn eigen wensen."

Agüero, dit seizoen tot dusver goed voor dertien treffers, is hersteld van een dijbeenblessure en beschikbaar voor het uitduel vrijdagavond met Wolverhampton Wanderers.

Meer uit Voetbal

KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

29 minuten geleden
Rechter: Go Ahead Eagles - NAC wordt niet overgespeeld

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.

1 uur geleden
Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

15 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

15 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

15 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

15 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

19 uur geleden