Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote schade aan appartementencomplex Amsterdam door explosie

Grote schade aan appartementencomplex Amsterdam door explosie

AMSTERDAM (ANP) - Zo'n tien bewoners van een appartementencomplex in Amsterdam-Zuidoost kunnen voorlopig hun huis niet meer in, na een explosie in het complex. Door de explosie is onder meer de gevel van een woning geslagen. Een woordvoerder van de brandweer spreekt van grote schade.

De hulpdiensten werden zondag rond 05.00 uur gewaarschuwd over het incident aan de Millingenhof. In een van de woningen in het complex ontstond na de explosie een brand. Die was volgens de zegsvrouw snel onder controle. Niemand is gewond geraakt. De circa tien bewoners die nu niet meer terug hun huis in kunnen, gaan voorlopig naar een hotel in de buurt.

Een politiewoordvoerder laat weten dat een van de mogelijke scenario's is dat sprake was van een gasexplosie. "Dat moet nog verder onderzocht worden." De afgelopen tijd vonden in onder meer Amsterdam geregeld explosies plaats waarbij explosieven waren gebruikt, maar in dit geval is dat volgens de politiewoordvoerder niet een scenario waarvan wordt uitgegaan. Vooralsnog is niemand aangehouden.

Meer uit Binnenland

Beschoten woning in Groningen op last van burgemeester gesloten

GRONINGEN (ANP) - Op last van de burgemeester van Groningen is een woning in de Van Eedenstraat in die stad voor twee weken gesloten. Het betreft de woning die in de nacht van vrijdag op zaterdag meerdere malen werd beschoten. De burgemeester nam het besluit zaterdagavond.

8 uur geleden
Roxy Dekker wint Popprijs 2024

N i e u w bericht met reactie Dekker in derde alinea

8 uur geleden
Roxy Dekker wint Popprijs 2024

GRONINGEN (ANP) - Roxy Dekker heeft de Popprijs 2024 gewonnen. De zangeres kreeg de prijs zaterdagavond uitgereikt op het festival Eurosonic Noorderslag (ESNS) in Groningen.

11 uur geleden
Geen gaslek meer bij Schiphol, F-pier wordt vrijgegeven

HAARLEMMERMEER (ANP) - De problemen rond het gaslek bij Schiphol zijn om 22.30 uur verholpen. Het gas is afgesloten en er komt geen gas meer vrij, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio. Schiphol meldt dat de F-pier is vrijgegeven.

11 uur geleden
Turkish Airlines, Aeroméxico, EVA Air en KLM zijn dupe van gaslek

SCHIPHOL (ANP) - Passagiers van Turkish Airlines, Aeroméxico, EVA Air en KLM zijn de dupe van het gaslek bij de F-pier op Schiphol. Vliegtuigen van deze maatschappijen moesten als gevolg van het gaslek worden geëvacueerd, zegt een woordvoerster van Schiphol. In totaal stonden er vijf vliegtuigen langs de ontruimde pier, maar het vijfde toestel had volgens haar nog geen reizigers aan boord.

12 uur geleden
Recordlange periode van ruim twee jaar zonder ijsdag ten einde

DE BILT (ANP) - Meer dan twee jaar lang was er in Nederland geen ijsdag meer genoteerd, maar aan die recordlange periode van 762 dagen is nu een einde gekomen. Zaterdag werd het in De Bilt niet warmer dan -0,7 graden, meldt Weeronline.

13 uur geleden
F-pier van Schiphol ontruimd om gaslek

HAARLEMMERMEER (ANP) - De F-pier van Schiphol is zaterdagavond ontruimd omdat in de buurt een gaslek is ontstaan. Dat komt door een ongeval op het Schiphol-terrein waarbij een voertuig is betrokken en mogelijk een leiding is geraakt, laat een woordvoerder van de veiligheidsregio weten.

14 uur geleden