Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote Prijs van VS tot en met 2026 op kalender Formule 1

Grote Prijs van VS tot en met 2026 op kalender Formule 1

AUSTIN (ANP) - De Grote Prijs van de Verenigde Staten staat tot en met 2026 op de kalender van de Formule 1. Afgelopen seizoen zegevierde Max Verstappen voor het eerst op Circuit of the Americas.

"De Grote Prijs van de VS is een van de grootste evenementen ter wereld geworden. We zijn enorm trots dat het een thuis heeft gevonden in Texas en zijn de miljoenen fans dankbaar die ons gedurende ons eerste decennium hebben bezocht. We zijn blij dat we ons contract hebben verlengd en kijken uit naar nog vele jaren van racen, entertainment en plezier", aldus Bobby Epstein namens de organisatie.

De Formule 1 doet het circuit in Austin sinds 2012 aan. De race in Austin ging in 2020 niet door vanwege de uitbraak van het coronavirus.

Komend seizoen zijn er twee races in de Verenigde Staten. Op 8 mei staat de Grote Prijs van Miami op het programma, Circuit of the Americas is op 23 oktober het decor.

Meer uit Sport

Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

3 uur geleden
Van Gerwen klopt Van Veen in kwartfinale Premier League

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.

4 uur geleden
Schaker Giri speelt remise en ziet koploper Sindarov uitlopen

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.

7 uur geleden
Alcaraz met moeite ten koste van Etcheverry door in Monaco

MONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.

8 uur geleden
Dartbond PDC weert trans vrouwen voortaan van vrouwentoernooien

LONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.

8 uur geleden
Van der Poel schat kansen in Roubaix hoger in dan in Vlaanderen

ROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.

9 uur geleden
Sabalenka mist graveltoernooi Stuttgart door blessure

STUTTGART (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft zich teruggetrokken van het WTA-toernooi van Stuttgart vanwege een blessure. Dat heeft de Belarussische nummer 1 van de wereld donderdag via Instagram bekendgemaakt. Ze schrijft dat ze de blessure opliep na het masterstoernooi van Miami, dat ze eind maart winnend afsloot.

9 uur geleden