Grote Prijs van Thailand in WK motorrace verzet naar oktober
BARCELONA (ANP) - De Grote Prijs van Thailand in het WK motorracen is verzet naar 4 oktober. Daarmee komen de races in MotoGP, Moto2 en Moto3 pas laat in het seizoen aan bod op het circuit van Buriram.
De Thaise grand prix stond gepland voor 28 maart als tweede halte in het kampioenschap, maar de regering van het land in het zuidoosten van Azië gelastte het evenement af vanwege de uitbraak van het coronavirus.
Het WK motorracen begint zondag in Qatar. De coureurs van de koningsklasse MotoGP zullen daar vanwege het virus ook niet in actie komen. Alleen de Moto2 en Moto3 gaan door. De coureurs uit die klassen waren de afgelopen weken al in Qatar voor testraces.
Omdat de GP van Thailand nu op 4 oktober is gezet, schuift de GP van Aragón een week naar voren naar 27 september. De TT van Assen blijft gewoon staan op 28 juni.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
6 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
9 uur geleden