
Grote Prijs van Canada in F1 niet in gevaar door bosbranden
MONTREAL (ANP/DPA) - De Grote Prijs van Canada in de Formule 1 is niet in gevaar door de bosbranden die momenteel woeden in het Noord-Amerikaanse land. De bosbranden vinden vooral zo'n 800 kilometer van Montreal plaats. Daar was ook wel iets te merken in de afgelopen dagen, maar de luchtkwaliteit is ondertussen weer verbeterd en terug op het normale niveau, laten de organisatoren weten.
"Het risico is klein en de luchtkwaliteit in Montreal is goed", meldde de woordvoerder van de Formule 1. Die zei dat de situatie anders is dan in andere delen van het land en in het noorden van de Verenigde Staten. De rook heeft in de VS tot in New York voor problemen gezorgd en tot afgelastingen van sportevenementen geleid.
De Grote Prijs van Canada wordt gehouden op 18 juni. De race op het circuit Gilles Villeneuve is de achtste in het kampioenschap. Regerend wereldkampioen Max Verstappen is de leider in het WK.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
5 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
22 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
22 minuten geledenBODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
2 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.
19 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft Mickaël Tirpan terug in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met Heracles Almelo van vrijdagavond. Trainer Kristof Aelbrecht bevestigde donderdag tijdens de persconferentie dat de 31-jarige verdediger weer inzetbaar is.
19 uur geleden