Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote drukte rond Nijmegen door concert Springsteen

Grote drukte rond Nijmegen door concert Springsteen

NIJMEGEN (ANP) - Op de wegen rond Nijmegen is het druk door het concert van Bruce Springsteen, signaleert de ANWB. Op de A50 vanuit Arnhem moet het verkeer een uur geduld hebben. Op de A325 en A326 loopt de vertraging op tot 20 minuten.

Springsteen treedt donderdagavond en zaterdagavond op in het Goffertpark in Nijmegen. Bij het concert donderdagavond wordt het erg warm. Concertorganisator Mojo adviseert bezoekers zich goed voor te bereiden op de warmte. Zo krijgen bezoekers het advies om zonnebrandcrème mee te nemen en om genoeg te eten en te drinken. Bij de toiletten zijn volgens Mojo genoeg watertappunten beschikbaar.

Op het evenemententerrein zijn extra schaduwplekken gemaakt. Bezoekers mogen ook een zacht plastic flesje water met dop meenemen, om dat bij de watertappunten bij te vullen. "Meld je bij beveiliging of medisch personeel als je duizelig bent of erg suf voelt."

Meer uit Binnenland

Invasieve kikkers bezig aan opmars, onderzoekers vrezen gevolgen

LEIDEN (ANP) - Invasieve exotische meerkikkers zijn in het zuidoosten van Nederland bezig aan een opmars. Dat levert risico's op voor inheemse amfibieën, waarschuwen onderzoekers van Ravon, Universiteit Leiden en Naturalis. "Kikkers eten eigenlijk alles wat in hun mond past - en de meerkikker heeft een behoorlijk grote mond", schrijven ze.

12 minuten geleden
COA en COC versterken samenwerking na onveiligheidsmeldingen

DEN HAAG (ANP) - Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) versterkt de samenwerking met COC Nederland, na meldingen dat ruim de helft van de queer asielzoekers en statushouders zich onveilig voelt in de opvang. Volgens de belangenorganisatie heeft 57 procent van de ondervraagden discriminatie en verbaal, en soms ook fysiek, geweld ervaren.

1 uur geleden
Onderzoek: groot deel AI-antwoorden op nieuwsvragen onbetrouwbaar

GENÈVE (ANP/AFP) - Een groot deel van de antwoorden die AI-chatbots geven op nieuwsvragen blijkt niet accuraat te zijn. Dat meldt de NOS op basis van een internationaal onderzoek waaraan de publieke omroep (NPO) heeft meegedaan, samen met 21 andere publieke omroepen uit Europa, Canada en de VS.

1 uur geleden
Zoon Ridouan Taghi maakt procesafspraken met OM in strafzaak

ZWOLLE (ANP) - Faissal T., de zoon van Ridouan Taghi, heeft in zijn strafzaak procesafspraken gemaakt met het Openbaar Ministerie. Dat bleek woensdag tijdens een voorbereidende zitting in de rechtbank in Zwolle. Wat die afspraken precies inhouden, is niet bekendgemaakt.

2 uur geleden
ILT moet 'scherpe keuzes' maken en richt vizier op milieurisico's

ZWIJNDRECHT (ANP) - PFAS, bestrijdingsmiddelen en broeikasgassen staan de komende jaren hoger op de prioriteitenlijst van de Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT). De inspectie gaat haar toezicht en handhaving meer richten op schadelijke stoffen en hun risico's voor de gezondheid en het milieu. Naar andere aandachtsgebieden, zoals toezicht op de luchtvaart, gaat daardoor minder capaciteit. De inspectie maakt duidelijk dat niet alles kan.

2 uur geleden
Fietsersbond: meer dan 36.000 kinderen fietsen op onveilige wegen

UTRECHT (ANP) - In Nederland liggen 162 basisscholen langs wegen waar auto's 50 kilometer per uur mogen rijden en waar geen vrijliggend fietspad is. Dat meldt de Fietsersbond op basis van openbare data. De belangenorganisatie dringt aan op snelle invoering van een maximumsnelheid van 30 kilometer per uur rond alle basisscholen.

4 uur geleden
Groot onderzoek OM naar sadistische onlinenetwerken

DEN HAAG (ANP) - Het OM doet grootschalig onderzoek naar sadistische onlinenetwerken, waarin jonge mensen worden gedwongen tot extreem gewelddadige handelingen zoals zelfbeschadiging en seksueel misbruik. Dat bevestigt het OM na berichtgeving van Zembla. Het onderzoeksprogramma achterhaalde dat de politie een destijds 24-jarige man uit Eindhoven arresteerde op verdenking van terrorisme.

4 uur geleden