Grote drukte op de weg en bij metrostations Doha voor WK-finale
AL DAAYEN (ANP) - Voetbalsupporters die een kaartje hebben voor de WK-finale tussen Frankrijk en Argentinië moeten rekening houden met een langere reistijd dan verwacht richting het Lusail-stadion. Op de metrostations in en om Doha is het zo druk, dat lange wachtrijen zijn ontstaan.
"Op alle metrostations in Doha en de wegen rond het stadion is het momenteel bijzonder druk", meldden de autoriteiten in Qatar via Twitter. "Het duurt op de stations langer tot je naar binnen kan, je moet rekening houden met lange wachttijden." Op social media staan foto's van grote menigtes op metrostations.
In het Lusail-stadion is inmiddels de sluitingsceremonie van het WK begonnen, met zang, dans en veel vuurwerk. Het stadion is een klein uur voor de aftrap al aardig vol. Ruim 80 procent van de bezoekers draagt een blauw-wit shirt van Argentinië.
Lionel Messi
Zij gingen helemaal uit hun dak toen ze op de grote schermen van het stadion Lionel Messi uit de spelersbus zagen stappen. De 35-jarige sterspeler speelt zo zijn 26e en laatste wedstrijd op een WK. Hij is nog nooit wereldkampioen geworden. De Franse voetbalbond heeft 6000 tickets voor de finale verkocht.
Het Lusail-stadion, dat plaats biedt aan bijna 89.000 bezoekers, ligt ten noorden van Doha in Al Daayen. De finale begint om 16.00 uur Nederlandse tijd.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
9 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
11 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie houdt aanvoerder Sem Steijn ook tegen PEC Zwolle op de bank. Van Persie wijzigt zijn elftal in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Telstar (1-2) van vorige week wel op twee plekken: Jordan Lotomba vervangt de geblesseerde rechtsback Bart Nieuwkoop en aanvaller Gonçalo Borges is de vervanger van Gaoussou Diarra.
12 uur geleden