Grote drukte op de weg en bij metrostations Doha voor WK-finale
AL DAAYEN (ANP) - Voetbalsupporters die een kaartje hebben voor de WK-finale tussen Frankrijk en Argentinië moeten rekening houden met een langere reistijd dan verwacht richting het Lusail-stadion. Op de metrostations in en om Doha is het zo druk, dat lange wachtrijen zijn ontstaan.
"Op alle metrostations in Doha en de wegen rond het stadion is het momenteel bijzonder druk", meldden de autoriteiten in Qatar via Twitter. "Het duurt op de stations langer tot je naar binnen kan, je moet rekening houden met lange wachttijden." Op social media staan foto's van grote menigtes op metrostations.
In het Lusail-stadion is inmiddels de sluitingsceremonie van het WK begonnen, met zang, dans en veel vuurwerk. Het stadion is een klein uur voor de aftrap al aardig vol. Ruim 80 procent van de bezoekers draagt een blauw-wit shirt van Argentinië.
Lionel Messi
Zij gingen helemaal uit hun dak toen ze op de grote schermen van het stadion Lionel Messi uit de spelersbus zagen stappen. De 35-jarige sterspeler speelt zo zijn 26e en laatste wedstrijd op een WK. Hij is nog nooit wereldkampioen geworden. De Franse voetbalbond heeft 6000 tickets voor de finale verkocht.
Het Lusail-stadion, dat plaats biedt aan bijna 89.000 bezoekers, ligt ten noorden van Doha in Al Daayen. De finale begint om 16.00 uur Nederlandse tijd.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
10 uur geleden