Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote drukte bij schaatsgebieden, gemeenten sluiten wegen af

Grote drukte bij schaatsgebieden, gemeenten sluiten wegen af

DEN HAAG (ANP) - Op diverse plekken waar kan worden geschaatst is het erg druk. Diverse gemeenten hebben wegen afgesloten.

De Noord-Hollandse gemeente Waterland heeft de doorgaande weg N518 richting Zuiderwoude en Marken afgesloten. Veel mensen willen daar schaatsen bij de Gouwzee, maar het is er te druk en het risico bestaat dat de hulpdiensten er niet meer door kunnen, aldus de gemeente. In Alphen aan den Rijn kunnen mensen niet meer naar de Treinweg. Op de N231 worden ze teruggestuurd door verkeersregelaars.

Het is ook te druk bij de schaatsgebieden in Stichtse Vecht. Bij Breukelen is de rotonde afgesloten. Het dorp blijft toegankelijk voor hulpdiensten, bewoners en leveranciers, zegt de gemeente.

De gemeente Eemnes laat weten dat de parkeerplaats bij het Stichtse Strand vol is. Mensen die toch komen lopen het risico dat hun auto wordt weggesleept, aldus de gemeente.

Meer uit Binnenland

Politie geeft camerabeelden vrij van kunstroof Assen

ASSEN (ANP) - De politie heeft camerabeelden vrijgegeven van de inbraak bij het Drents Museum in Assen. Het gaat om zwart-wit bewakingsbeeld waarop te zien is hoe drie mensen een buitendeur forceren, daarna is er een explosie te zien. Volgens de politie wisten de personen op deze manier het museum in te komen.

4 uur geleden
Tuinman zegt dat Defensie moet groeien naar zeker 100.000 mensen

HILVERSUM (ANP) - Defensie moet groeien naar zeker 100.000 mensen, zegt verantwoordelijk staatssecretaris Gijs Tuinman. Het is voor het eerst dat een bewindsman van het ministerie aangeeft hoe groot het moet worden.

5 uur geleden
In Tilburg opgepakte Satudarah-leden vrijgelaten

TILBURG (ANP) - De tien mannen die vrijdagavond werden opgepakt bij een samenkomst van leden van de verboden motorclub Satudarah zijn vrijgelaten. Dat meldt een politiewoordvoerster.

8 uur geleden
Roemeense premier hoopt op snelle terugkeer erfgoed

BOEKAREST (ANP) - De Roemeense premier Marcel Ciolacu heeft in Roemeense media beklemtoond dat de buit van de overvallers in het Drents Museum snel moet worden teruggevonden en terug moet naar Roemenië. Het gaat voor zover bekend om een gouden helm en gouden armbanden die tot het historische erfgoed van Roemenië behoren en die onderdeel zijn van wat de Dacische schat wordt genoemd.

8 uur geleden
Van Weel overlegt met Amsterdam over aanpak verboden demonstratie

DEN HAAG (ANP) - Minister David van Weel (Justitie en Veiligheid) heeft zaterdag met de burgemeester, politie en Openbaar Ministerie van Amsterdam overlegd over de aanpak van verboden demonstraties. Dat gebeurde in aanloop naar de verboden actie van Extinction Rebellion (XR) op een deel van de A10 in de hoofdstad bij het oude hoofdkantoor van ING.

8 uur geleden
Directeur museum Roemenië spreekt van zeer gerichte roof

BOEKAREST (ANP) - De roofoverval in het Drents Museum in Assen waarbij Roemeense historische gouden kunstschatten zijn ontvreemd, was volgens de directeur van het Nationaal Historisch Museum in Boekarest, Ernest Öberlander-Târnoveanu, een zeer gerichte actie van de drie daders. De overval duurde maar twee minuten en de Gouden Helm van Cotofenesti en drie Dacische gouden armbanden zijn door de daders buitgemaakt, zei de museumdirecteur tegen Roemeense media.

9 uur geleden
Politie stelt aantal aanhoudingen XR-actie A10 bij naar circa 190

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft tijdens de actie van Extinction Rebellion (XR) bij de A10 in Amsterdam in totaal rond de 190 klimaatactivisten aangehouden. Eerder meldde ze nog dat er zo'n 130 arrestanten waren, maar dit aantal is inmiddels bijgesteld.

9 uur geleden