Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Grote brand in verhuisbedrijf Apeldoorn onder controle

Grote brand in verhuisbedrijf Apeldoorn onder controle

APELDOORN (ANP) - De grote brand die zondagmiddag woedde in Apeldoorn is onder controle, meldt de veiligheidsregio. Rond 15.30 uur gaf de brandweer het sein brand meester. Wel wordt de komende uren nog nageblust en daarbij kan nog rook vrijkomen.

De brand brak rond 13.00 uur uit bij een verhuisbedrijf aan de 1e Wormenseweg. Door de brand kwam veel rook vrij, die trok richting woningen aan de Fuutweg. De veiligheidsregio verstuurde een NL-Alert om te waarschuwen voor de rook.

Panden in de omgeving hebben geen schade opgelopen door de brand, zegt een woordvoerder van de veiligheidsregio. Van het pand waar de brand woedde is grofweg de helft behouden gebleven.

Omdat er bij het nablussen nog rook vrijkomt, adviseert de veiligheidsregio mensen om de ramen en deuren gesloten te houden.

Meer uit Binnenland

Gedode journalisten herdacht tijdens 18e dag wake voor Gaza

DEN HAAG (ANP) - Op de achttiende dag van de onafgebroken wake bij het ministerie van Buitenlandse Zaken in Den Haag zijn 243 gedode journalisten uit Gaza herdacht. Het was er met zo'n honderd aanwezigen drukker dan op de andere dagen, zag mede-organisator Ineke Palmen van Rotterdam Palestina Coalitie.

5 uur geleden
Ook Discriminatie.nl doet aangifte tegen Wilders om X-bericht

DEN HAAG (ANP) - Het landelijk meldpunt Discriminatie.nl gaat bij de politie in Den Haag aangifte doen van discriminatie naar aanleiding van een X-post van PVV-leider Geert Wilders. Bij het meldpunt zijn in korte tijd meer dan 12.500 meldingen binnengekomen over Wilders' bericht, het hoogste aantal dat Discriminatie.nl ooit registreerde over één incident. Volgens het meldpunt laat dat zien dat veel mensen de afbeelding die Wilders op 4 augustus deelde "discriminerend, polariserend en kwetsend" vinden.

6 uur geleden
IGJ: nog geen besluit over onderzoek datalek bevolkingsonderzoek

UTRECHT (ANP) - De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd (IGJ) heeft nog geen besluit genomen over een mogelijk onderzoek naar een datalek bij het bevolkingsonderzoek naar baarmoederhalskanker. De dienst is afgelopen weekend geïnformeerd, laat een woordvoerder van de zorginspectie weten.

9 uur geleden
Minister Jansen stelt onderzoek in naar hack bevolkingsonderzoek

DEN HAAG (ANP) - Demissionair minister Daniëlle Jansen (Volksgezondheid) laat onderzoek doen naar de hack bij Bevolkingsonderzoek Nederland. De NSC-bewindsvrouw betreurt dat de persoonsgegevens van 485.000 deelnemers aan het preventieve onderzoek naar baarmoederhalskanker nu in vreemde handen zijn. Van in ieder geval een deel van de vrouwen is ook de uitslag van de test gestolen.

10 uur geleden
Vanwege warm weer geldt vanaf dinsdag het hitteplan

BILTHOVEN (ANP) - Vanwege het warme weer geldt vanaf dinsdag 10.00 uur het Nationaal Hitteplan voor alle provincies in Nederland. Dat meldt het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) maandag na overleg met het KNMI over de weersverwachting. De temperatuur kan op dinsdag en woensdag oplopen tot boven de 30 graden.

12 uur geleden
Drie doden door ernstig ongeluk bij Groningse Grijpskerk

GRIJPSKERK (ANP) - Door een ongeluk met twee auto's bij het Groningse Grijpskerk zijn maandagochtend drie mensen om het leven gekomen. Dat meldt de politie op X. Het gaat om twee mannen van 62 en 73 jaar uit de gemeente Westerkwartier en een 50-jarige vrouw uit de gemeente Noardeast-Fryslân.

12 uur geleden
NVJ geschokt door aanval op journalisten in Gaza: zoveelste keer

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse Vereniging van Journalisten (NVJ) is "geschokt" dat opnieuw journalisten tijdens hun werk in Gaza zijn gedood. Vier medewerkers van nieuwszender Al Jazeera, onder wie correspondent Anas al-Sharif, kwamen zondag om door een aanval op een perstent bij een ziekenhuis. Volgens Al Jazeera lijkt het op een gerichte actie van Israël.

12 uur geleden