
Grote brand in oude brandweerkazerne Urk
URK (ANP) - Aan de Noord in Urk is in de nacht van vrijdag op zaterdag een grote brand uitgebroken. De brand woedt in de oude brandweerkazerne, waar volgens lokale persfotografen eerder vrijdag was begonnen met de sloopwerkzaamheden van het pand.
Bij de brand komt veel rook vrij, meldt de brandweer Flevoland op X.
De lokale krant Het Urkerland meldde eind vorig jaar dat de gemeente snel wilde beginnen met de sloop van de oude kazerne vanwege brandgevaar. Op de plek van de oude kazerne moet een wooncomplex verschijnen, aldus de krant.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Het slachtoffer van een dodelijke schietpartij donderdag in Rijswijk (Zuid-Holland) is een 41-jarige man uit Turkije, meldt de politie. De man zou bij een hotel van dichtbij zijn neergeschoten.
19 minuten geledenRIJSWIJK (ANP) - Het slachtoffer van de schietpartij donderdag in Rijswijk is overleden, meldt de politie. Het incident gebeurde 's middags bij een hotel aan de Van Vredenburchweg in het park Overvoorde.
4 uur geledenHOUTEN (ANP) - Het warme lenteweer van donderdag heeft geen datumwarmterecord opgeleverd, meldt weerbureau Weeronline. Wel is met 27,4 graden in De Bilt en 29,5 graden in het Zeeuwse Westdorpe 1 mei de warmste dag tot nu toe dit jaar.
4 uur geledenRIJSWIJK(ANP) - In Rijswijk (Zuid-Holland) heeft donderdag een schietpartij plaatsgevonden, laat de politie weten. Daarbij is een slachtoffer gevallen, zegt een woordvoerster van de politie. Maar die kan niet zeggen hoe het slachtoffer eraan toe is.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - Aanvankelijk had het gezin van de overleden topchef Jonnie Boer te kennen gegeven niet bij het afscheid voor genodigden te zijn, dat donderdagmiddag in Boers Zwolse restaurant De Librije plaatsvond. Maar nadat vele honderden mensen langs de kist van de overleden topkok waren gelopen, kwamen Thérèse Boer en de kinderen Jimmie en Isabelle toch langs.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Recreatieverkeer zorgt voor drukte op de wegen naar onder meer de kustplaatsen. Volgens de ANWB is het donderdagmiddag in Zeeland erg druk doordat veel Duitsers en Belgen vrij zijn. Ook gaat er op deze zonnige dag veel verkeer richting Zandvoort.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het mooie weer trekt mensen naar het strand en dat zorgt ervoor dat de parkeerplaatsen bij Kijkduin en Scheveningen snel vollopen. De gemeente Den Haag roept daarom via X op met de fiets, (deel)scooter of het openbaar vervoer naar de kust te reizen.
9 uur geleden