
Grote brand bij sokkenproducent in Wateringen bij Den Haag
WATERINGEN (ANP) - In een bedrijfspand aan de Stoelmatter in Wateringen bij Den Haag is zaterdag tegen het middaguur een grote brand uitgebroken. De brandweer heeft extra bluswagens ingezet om de brand bij de sokkenproducent te bestrijden.
In het pand staat veel rook, meldt een woordvoerder van de brandweer. "De eigenaar van het pand was zelf aanwezig en heeft de brand gemeld, zodat de brandweer snel ter plaatse was. De eigenaar kon zelf gelukkig op tijd naar buiten komen. We hebben snel opgeschaald, maar zijn de brand nog niet meester. Wel zijn we begonnen met ventileren om meer zicht te krijgen in de bedrijfsruimte."
Een naastgelegen pand is ontruimd.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De salarissen van medewerkers van universiteiten gaan omhoog. Daarnaast beloven de instellingen dat ze meer doen om het verschil in loon tussen mannen en vrouwen kleiner te maken. Dat staat in een cao, waarover werkgevers en vakbonden een akkoord hebben bereikt.
17 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Een 53-jarige man uit Zwolle is dinsdag veroordeeld tot acht jaar cel voor het jarenlang misbruiken van zijn zoon. Het misbruik vond volgens het slachtoffer tussen de vierhonderd en vijfhonderd keer plaats. De 52-jarige moeder van de jongen kreeg drie jaar.
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het burgerinitiatief Amsterdam heeft een Keuze spant een rechtszaak aan tegen de gemeente Amsterdam omdat de stad volgens het initiatief de groei van het massatoerisme onvoldoende aanpakt. Amsterdam had van de groep tot dinsdag de tijd gekregen om zich te houden aan de eigen verordening uit 2021.
31 minuten geledenREUSEL (ANP) - Op meerdere locaties zijn dinsdagmiddag natuurbranden uitgebroken. Het gaat onder meer om Oss in Brabant en Heerde op de Veluwe.
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Onder bloedhete omstandigheden is in het Oosterpark in Amsterdam het trans-Atlantische slavernijverleden herdacht. Honderden mensen, sommigen in traditionele kleding, waren ondanks de hitte naar het park gekomen om de nationale herdenking bij te wonen. Die was ook te volgen op grote schermen.
36 minuten geledenDE BILT (ANP) - De temperatuur op het hoofdstation in De Bilt steeg dinsdag tot boven de 35 graden. Om 15.50 uur werd het 35,3 graden in De Bilt, waarmee het officieel een zeer hete dag is, meldt Weeronline.
54 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het universitair medische centrum Erasmus MC in Rotterdam zal ongeveer 335.000 euro aan Europese subsidies teruggeven aan de EU. Voor de aanvraag had het ziekenhuis een speciaal bedrijf ingehuurd, Percuros, maar dat is in opspraak gekomen door mogelijke fraude.
56 minuten geleden