Grote brand bij autobedrijf in Rotterdam-West
ROTTERDAM (ANP) - Bij een autobedrijf aan de Dulderstraat in Rotterdam-West heeft in de nacht van dinsdag op woensdag een grote brand gewoed. Rond 07.45 uur had de brandweer het vuur onder controle, meldt de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.
Kort na 03.00 uur kreeg de brandweer melding van een autobrand. Bij aankomst bleek dat er al verschillende auto's in brand stonden en dat het vuur was overgeslagen naar het achtergelegen garagebedrijf. De brandende auto's stonden buiten geparkeerd.
Naast de garage lagen ook andere bedrijven. In totaal zijn vier units uitgebrand. Ook is een stuk van het dak naar beneden gekomen.
Geen slachtoffers
Over de oorzaak van de brand is nog niets te zeggen, aldus een woordvoerder van de veiligheidsregio. Er zijn geen slachtoffers gevallen.
De brandweer verwacht nog de hele ochtend bezig te zijn met nablussen en maakt gebruik van een sloopkraan om alle brandhaarden te kunnen bereiken.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Vorig jaar kregen bijna 135.000 nieuwe patiënten de diagnose kanker. Dat is bijna evenveel als het jaar daarvoor. Volgens het Integraal Kankercentrum Nederland (IKNL) werd de ziekte vastgesteld bij zo'n 72.100 mannen en 62.700 vrouwen.
4 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Meer dan 130 Oekraïense militairen bevinden zich in Nederlandse medische centra voor behandeling of revalidatie. Dat zei de Oekraïense ambassadeur in Nederland, Andriy Kostin, in een interview met het Oekraïense persbureau Ukrinform. Het gaat om "zeer ernstige gevallen" en de militairen worden behandeld voor zowel lichamelijk als psychologisch herstel.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het KNMI heeft de aangekondigde code oranje uitgebreid naar de provincies Flevoland en Overijssel. "In de loop van de avond, vannacht en woensdagochtend is er in het noorden en noordoosten op veel plaatsen verraderlijke gladheid door ijzel." Daardoor is er grote kans op ongelukken op gladde wegen, fietspaden, voetpaden en bruggen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door werkzaamheden bij Amsterdam Centraal wordt later deze week grote hinder verwacht voor treinreizigers. De NS meldt dat er donderdag tot en met zondag 's nachts geen treinen rijden. Overdag is er beperkt treinverkeer in diverse richtingen.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Verschillende onderwijsinstellingen in de noordelijke provincies sluiten deels of laten colleges en tentamens niet doorgaan vanwege de gladheid. Van dinsdagavond 20.30 uur tot woensdagochtend 10.30 uur rijden er geen bussen van Qbuzz en de instellingen geven aan dat dit het moeilijk en onveilig maakt voor studenten om er naartoe te komen.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND) heeft het afgelopen jaar 79 miljoen euro moeten betalen aan dwangsommen. Dat is een ruime verdubbeling vergeleken met 2024, toen de rekening voor onder meer het niet op tijd beslissen over asielzaken op 36,8 miljoen euro uitkwam. De organisatie heeft dinsdag de jaarcijfers bekendgemaakt.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De rechtbank in Rotterdam heeft dinsdag fors lagere straffen opgelegd dan geëist aan twee mannen voor het verwonden van een supportersbegeleider van Feyenoord. Ze gooiden een paal van ruim 23 kilo op zijn hoofd na afloop van de wedstrijd tegen Fenerbahçe in augustus.
11 uur geleden