Groot deel Belgische nationale voetbalploeg gevaccineerd
TUBEKE (ANP/BELGA) - Een groot deel van de Belgische nationale voetbalploeg is maandagavond gevaccineerd tegen het coronavirus. Op het twitteraccount van de Rode Duivels is te zien dat onder anderen Thibaut Courtois en Toby Alderweireld hun eerst prik ontvangen.
"Degenen die geen prik hebben gekregen, hadden al voldoende immuniteit", aldus de Belgische voetbalbond. De Rode Duivels zouden eerst met het Janssen-vaccin worden geprikt, maar het gebruik hiervan is in België opgeschort voor mensen die jonger zijn dan 41 jaar. De spelers hebben daarom nu een eerste dosis van Pfizer gekregen.
Van het Nederlands elftal hebben niet alle spelers zich laten vaccineren. De internationals kregen ook de kans zich te laten inenten voor het trainingskamp in Portugal. Matthijs de Ligt zei aanvankelijk dat hij het aanbod had afgeslagen. Dit leidde tot veel kritiek op social media. De verdediger van Juventus kwam zaterdag op zijn besluit terug en liet weten toch een prik tegen corona te nemen.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
4 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
5 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
7 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
7 uur geleden