Groot deel Belgische nationale voetbalploeg gevaccineerd
TUBEKE (ANP/BELGA) - Een groot deel van de Belgische nationale voetbalploeg is maandagavond gevaccineerd tegen het coronavirus. Op het twitteraccount van de Rode Duivels is te zien dat onder anderen Thibaut Courtois en Toby Alderweireld hun eerst prik ontvangen.
"Degenen die geen prik hebben gekregen, hadden al voldoende immuniteit", aldus de Belgische voetbalbond. De Rode Duivels zouden eerst met het Janssen-vaccin worden geprikt, maar het gebruik hiervan is in België opgeschort voor mensen die jonger zijn dan 41 jaar. De spelers hebben daarom nu een eerste dosis van Pfizer gekregen.
Van het Nederlands elftal hebben niet alle spelers zich laten vaccineren. De internationals kregen ook de kans zich te laten inenten voor het trainingskamp in Portugal. Matthijs de Ligt zei aanvankelijk dat hij het aanbod had afgeslagen. Dit leidde tot veel kritiek op social media. De verdediger van Juventus kwam zaterdag op zijn besluit terug en liet weten toch een prik tegen corona te nemen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
35 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.
39 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.
48 minuten geledenHAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."
3 uur geleden