Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groot applaus voor overleden Neeskens in Puskas Arena

Groot applaus voor overleden Neeskens in Puskas Arena

BOEDAPEST (ANP) - Vlak voor de wedstrijd tussen Hongarije en het Nederlands elftal in de Nations League hebben spelers, trainers en toeschouwers Johan Neeskens in de Puska Arena herdacht. De Nederlandse voetballegende overleed zondag plotseling op 73-jarige leeftijd. De voormalige middenvelder kreeg vlak voor de aftrap in Boedapest een groot applaus van de veelal Hongaarse fans, terwijl er een foto van Neeskens op een videoscherm verscheen.

Oranje herdenkt de middenvelder maandagavond ook voor aanvang van het uitduel met Duitsland in München. Ook voor de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie en Eredivisie voor vrouwen wordt de oud-topvoetballer dit weekend herdacht. De Eredivisie voor mannen ligt stil en herdenkt de overleden Neeskens volgende week.

De KNVB opende afgelopen week in Zeist een condoleanceregister voor de oud-voetballer die twee WK-finales verloor. Ter nagedachtenis aan de oud-international hangt de vlag op de KNVB Campus halfstok en liggen er bloemen bij zijn standbeeld in de beeldentuin voor het hoofdkantoor in Zeist. Het condoleanceregister blijft tot 18 oktober geopend.

Neeskens was vorige week voor KNVB WorldCoaches actief in Algerije, waar hij onwel werd. Medische hulp mocht niet baten. Neeskens speelde 49 interlands voor Oranje.

Meer uit Voetbal

PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

29 minuten geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

1 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

2 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

2 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

6 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

6 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

10 uur geleden