Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groot applaus voor overleden Neeskens in Puskas Arena

Groot applaus voor overleden Neeskens in Puskas Arena

BOEDAPEST (ANP) - Vlak voor de wedstrijd tussen Hongarije en het Nederlands elftal in de Nations League hebben spelers, trainers en toeschouwers Johan Neeskens in de Puska Arena herdacht. De Nederlandse voetballegende overleed zondag plotseling op 73-jarige leeftijd. De voormalige middenvelder kreeg vlak voor de aftrap in Boedapest een groot applaus van de veelal Hongaarse fans, terwijl er een foto van Neeskens op een videoscherm verscheen.

Oranje herdenkt de middenvelder maandagavond ook voor aanvang van het uitduel met Duitsland in München. Ook voor de wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie en Eredivisie voor vrouwen wordt de oud-topvoetballer dit weekend herdacht. De Eredivisie voor mannen ligt stil en herdenkt de overleden Neeskens volgende week.

De KNVB opende afgelopen week in Zeist een condoleanceregister voor de oud-voetballer die twee WK-finales verloor. Ter nagedachtenis aan de oud-international hangt de vlag op de KNVB Campus halfstok en liggen er bloemen bij zijn standbeeld in de beeldentuin voor het hoofdkantoor in Zeist. Het condoleanceregister blijft tot 18 oktober geopend.

Neeskens was vorige week voor KNVB WorldCoaches actief in Algerije, waar hij onwel werd. Medische hulp mocht niet baten. Neeskens speelde 49 interlands voor Oranje.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Hatenboer van Telstar voor twee duels geschorst

ZEIST (ANP) - Cedric Hatenboer moet een schorsing van twee wedstrijden uitzitten. De middenvelder van Telstar kreeg zondag een rode kaart tijdens de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-3) voor een overtreding op Youri Regeer.

1 uur geleden
Sportief directeur Kuntz moest weg bij HSV om ernstig wangedrag

HAMBURG (ANP/DPA) - Hamburger SV heeft onlangs het dienstverband van sportief directeur Stefan Kuntz beëindigd vanwege beschuldigingen van ernstig wangedrag. Eerder voerde de Bundesliga-club familieomstandigheden aan voor het plotselinge vertrek van de Duitse oud-international.

3 uur geleden
Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

16 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

16 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

16 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

16 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

18 uur geleden