
Groningen verhuurt doelman Hoekstra aan PEC Zwolle
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen verhuurt doelman Jan Hoekstra voor de rest van het seizoen aan PEC Zwolle, de koploper in de Keuken Kampioen Divisie.
De 24-jarige Hoekstra heeft in Groningen nog een contract tot de zomer van 2024. Bij de Groningers was hij de vierde doelman achter Michael Verrips, Peter Leeuwenburgh en Jan de Boer en speelde hij tot op heden slechts drie wedstrijden, allemaal in het KNVB-bekertoernooi.
In het seizoen 2020/2021 werd Hoekstra al verhuurd aan Roda JC Kerkrade, waar hij 25 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie speelde.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City FC wordt overgenomen door het Japanse bedrijf Yanmar. De club uit de Keuken Kampioen Divisie maakte maandag bekend dat het familiebedrijf, dat al tien jaar stadionsponsor is, een overeenkomst heeft getekend met Kroonenberg Groep over de overname van alle aandelen en het stadion van de club.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract met algemeen directeur Ferry de Haan verlengd tot de zomer van 2028. De 52-jarige oud-prof is sinds medio 2021 werkzaam in Friesland en vervult sinds 2023 de rol van algemeen directeur bij de nummer 9 van het afgelopen seizoen in de Eredivisie.
1 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse officials Shona Shukrula en Dennis Higler komen dinsdag in actie bij het duel tussen Polen en Zweden op het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. Shukrula is de vierde official in St. Jakob-Park in Basel, Higler de assistent-videoscheidsrechter.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Voetbalster Lily Yohannes vertrekt bij Ajax. Dat maakte de 18-jarige international van de Verenigde Staten bekend op Instagram. "Na vijf jaar in het rood-wit is het tijd om deze prachtige club Ajax te verlaten", schreef de middenveldster.
2 uur geledenHOUSTON (ANP/AFP) - Mexico heeft voor de tiende keer de Gold Cup gewonnen. Oud-Ajacied Edson Álvarez maakte het winnende doelpunt in de finale tegen de Verenigde Staten, die Mexico met 2-1 won.
7 uur geledenBERN (ANP) - Gastland Zwitserland heeft zijn tweede groepswedstrijd op het EK voetbal voor vrouwen gewonnen van IJsland en blijft daarmee kans houden op een plek in de kwartfinales. De interland in Bern eindigde in 2-0 voor de thuisploeg.
12 uur geledenMONTERREY (ANP) - Merel van Dongen heeft op Instagram het einde van haar professionele voetbalcarrière aangekondigd. De 63-voudig international speelt op 16 juli nog om de Mexicaanse supercup met haar huidige Mexicaanse club Monterrey, maar dan zegt ze het voetbal vaarwel.
13 uur geleden