Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groningen-trainer Buijs begrijpt keuze van Robben om te stoppen

Groningen-trainer Buijs begrijpt keuze van Robben om te stoppen

GRONINGEN (ANP) - Trainer Danny Buijs vindt het "jammer, maar ook heel begrijpelijk" dat Arjen Robben stopt met voetballen. De 37-jarige aanvaller maakte donderdag bekend dat zijn rentree bij Groningen beperkt blijft tot één seizoen.

"We hebben vorig jaar kunnen zien dat Arjen een enorm positieve inbreng heeft op de club en vooral op het team", zegt Buijs. "Maar ik begrijp zijn keuze ook heel goed. Hij had gehoopt meer minuten te maken dan dat hij vorig seizoen heeft gedaan. Als je ziet wat hij daar allemaal voor gedaan en gelaten heeft, dan is dit heel begrijpelijk."

Robben kwam door fysieke problemen slechts zeven keer in actie voor Groningen. De aanvaller raakte al in zijn eerste wedstrijd geblesseerd. Pas aan het einde van het seizoen keerde Robben terug in de basis.

Groningen hoopt dat Robben in een andere rol actief wil blijven binnen de club, maar de 96-voudig international van Oranje wil eerst wat afstand nemen. Het is de bedoeling dat er nog een officieel afscheid komt in een vol stadion.

Meer uit Voetbal

Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

34 minuten geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

5 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

15 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

17 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

20 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

20 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

22 uur geleden