Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groningen-trainer Buijs begrijpt keuze van Robben om te stoppen

Groningen-trainer Buijs begrijpt keuze van Robben om te stoppen

GRONINGEN (ANP) - Trainer Danny Buijs vindt het "jammer, maar ook heel begrijpelijk" dat Arjen Robben stopt met voetballen. De 37-jarige aanvaller maakte donderdag bekend dat zijn rentree bij Groningen beperkt blijft tot één seizoen.

"We hebben vorig jaar kunnen zien dat Arjen een enorm positieve inbreng heeft op de club en vooral op het team", zegt Buijs. "Maar ik begrijp zijn keuze ook heel goed. Hij had gehoopt meer minuten te maken dan dat hij vorig seizoen heeft gedaan. Als je ziet wat hij daar allemaal voor gedaan en gelaten heeft, dan is dit heel begrijpelijk."

Robben kwam door fysieke problemen slechts zeven keer in actie voor Groningen. De aanvaller raakte al in zijn eerste wedstrijd geblesseerd. Pas aan het einde van het seizoen keerde Robben terug in de basis.

Groningen hoopt dat Robben in een andere rol actief wil blijven binnen de club, maar de 96-voudig international van Oranje wil eerst wat afstand nemen. Het is de bedoeling dat er nog een officieel afscheid komt in een vol stadion.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

2 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

2 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

3 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

5 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

5 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

6 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

6 uur geleden