Groningen - Heerenveen stilgelegd na rellen met fans thuisclub
GRONINGEN (ANP) - Het duel tussen FC Groningen en sc Heerenveen is enige tijd stilgelegd door scheidsrechter Serdar Gözübüyük. Dat gebeurde zo'n 10 minuten voor tijd nadat fans van de thuisclub zich hadden misdragen. Spelers van FC Groningen die probeerden de zaak te sussen werden aangevallen.
Heerenveen leidde op dat moment met 2-0. Gözübüyük stuurde de spelers naar de kleedkamer waarna ze een klein kwartier later terugkeerden en het duel werd hervat.
De problemen begonnen toen een toeschouwer het veld wilde betreden. Hij werd tegengehouden waarna in de hoek bij de cornervlag aanhangers van de thuisclub zich dreigend opstelden jegens bewakers en fans in een aanpalend vak. Groningen-verdediger Jetro Willems stoof richting de zich misdragende fans en kreeg vervolgens een klap. Daarop meldde ook doelman Michael Verrips zich in de hoek. De sfeer werd steeds grimmiger, waarna de ordedienst in het stadion Euroborg aan Gözübüyük liet weten dat hij de spelers naar de kleedkamer moest sturen.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
27 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
48 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
57 minuten geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
7 uur geleden