Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groepje protesteert bij Media Park Hilversum

Groepje protesteert bij Media Park Hilversum

HILVERSUM (ANP) - Zo'n vijftien mensen hebben dinsdagavond korte tijd gedemonstreerd bij het Media Park in Hilversum. Ze demonstreerden naar eigen zeggen tegen mainstreammedia, voor eerlijke berichtgeving en riepen: "liefde, vrijheid, geen dictatuur".

Het groepje verzamelde zich aan het begin van het Media Park bij Beeld en Geluid en lieten de sirene horen die ze bij zich hadden. Ze hadden een vak toegewezen gekregen waar ze zich mochten ophouden, maar daar bleven ze niet in. Toen ze het Media Park op wilden, en een van hen zei dat ze naar de NOS wilden, hielden politie en handhavers de groep tegen bij de slagboom. Nadat de politie hen omstreeks 20.30 uur terug naar het vak had begeleid, vertrokken de demonstranten.

De gemeente Hilversum gaf eerder aan dat er geen demonstratie was aangemeld, maar stond het protest toe. Fakkels waren niet toegestaan. Een aantal demonstranten had een fakkel bij zich met een lampje erin.

Meer uit Binnenland

Uitbundig Zomercarnaval trekt door centrum Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Ruim 2500 dansers en danseressen trekken zaterdagmiddag door het centrum van Rotterdam, bekeken door vele duizenden bezoekers. De 42e editie van het festijn verloopt tot dusver feestelijk en zonder grote problemen. Met zo'n 25 graden zit het weer ook mee.

5 uur geleden
Máxima bij 'historische viering' WorldPride in Vondelpark

AMSTERDAM (ANP) - Koningin Máxima heeft zaterdagmiddag voorafgaand aan de opening van WorldPride 2026 het Pride Park in het Amsterdamse Vondelpark bezocht. Máxima noemde het een "historisch moment" om bij de openingsceremonie te zijn. Samen met burgemeester Femke Halsema sprak zij met vertegenwoordigers van verschillende organisaties uit de lhbtiqa+-gemeenschap.

8 uur geleden
Openbaar Ministerie pakt recordbedrag af van criminelen

DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie (OM) heeft in 2025 een record aan crimineel vermogen in beslag genomen. Het gaat om 433 miljoen euro aan geld en goederen. Het is het vierde jaar op rij dat de cijfers zijn gestegen.

11 uur geleden
Nederlanders op vermiste boot in Indonesië ongedeerd gevonden

DEN HAAG (ANP) - Zoek- en reddingsteams hebben bij het Indonesische eiland Sulawesi een boot met dertien opvarenden, onder wie vier Nederlandse toeristen, teruggevonden. De Nederlandse opvarenden zijn ongedeerd, bevestigt het ministerie van Buitenlandse Zaken (BuZa).

11 uur geleden
Installatie camera Merwedebrug geslaagd, handhaving gestart

UTRECHT (ANP) - Rijkswaterstaat is zaterdag begonnen met handhaven op het vrachtwagen- en touringcarverbod op de Merwedebrug op snelweg A27 bij Gorinchem. De eerste detectiecamera die het mogelijk maakt overtreders te identificeren, is in de nacht van vrijdag op zaterdag geïnstalleerd in de zuidelijke rijrichting en in gebruik genomen, meldt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

13 uur geleden
Vuurbol gezien vanuit meerdere regio's, waarschijnlijk meteoor

DEN HAAG (ANP) - Mensen hebben vrijdagavond rond 22.30 uur meldingen gemaakt van een vuurbol vanuit verschillende regio's in Nederland op sociale media.

21 uur geleden
Ambassade waarschuwt Nederlanders in Frankrijk voor bosbranden

PARIJS (ANP) - De Nederlandse ambassade in Parijs raadt Nederlanders in Frankrijk aan goed voorbereid op pad te gaan vanwege de natuur- en bosbranden die op verschillende plekken in het land woeden. Zo doen toeristen er goed aan om hun reis- en zorgverzekering te controleren op de dekking bij natuurrampen en is het handig om flessen water en een powerbank achter de hand te hebben.

1 dag geleden