Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groep zoekt confrontatie met politie bij Den Haag CS

Groep zoekt confrontatie met politie bij Den Haag CS

DEN HAAG (ANP) - Een groep voetbalsupporters heeft zondag bij Den Haag CS de confrontatie gezocht met de politie. Om de groep tegen te houden is de ME ingezet.

De ME voert met paarden charges uit tegen de voetbalsupporters. De politie zet ook een waterkanon in. De politie roept op Twitter mensen op niet naar de binnenstad te komen. "Dit heeft niets meer met een normale demonstratie te maken", aldus de politie.

Hoewel burgemeester Johan Remkes een demonstratie op het Malieveld zondag van de groep Virus Waanzin verbood, kwamen er toch betogers naartoe. Uiteindelijk besloot Remkes rond 13.00 uur een korte demonstratie toe te staan, tot 13.30 uur. Daarna bleven nog veel mensen hangen op het Malieveld. Ook voetbalsupporters waren naar het Malieveld gekomen.

Meer uit Binnenland

Bestuur zorginstelling opgestapt na ultimatum zorgkantoor CZ

TILBURG (ANP) - De bestuurders van Het Adriano Huis, een instelling voor mensen met een verstandelijke beperking in Bergen op Zoom, zijn opgestapt. Zorgkantoor CZ dreigde de overeenkomst met de organisatie op te zeggen als het bestuur voor maandag niet ontslag had genomen. Het bedrijf maakte al geen geld meer over naar de instelling.

4 minuten geleden
Monique van de Ven krijgt oeuvreprijs van Film by the Sea

VLISSINGEN (ANP) - Monique van de Ven ontvangt dit jaar de Career Achievement Award op het festival Film by the Sea. Volgens festivaldirecteur Jan Doense behoort de 72-jarige actrice tot "de absolute royalty van de Nederlandse film". Op het festival gaat de nieuwe film Een vrouw als Monique in première, met Van de Ven en acteur Joes Brauers in de hoofdrollen.

38 minuten geleden
Acteur Piet Kamerman (Lowietje uit Baantjer) overleden

UTRECHT (ANP) - Acteur, regisseur en toneelschrijver Piet Kamerman is op 99-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. Kamerman overleed op 3 juni in Utrecht en is afgelopen vrijdag gecremeerd. Bij het grote publiek was Kamerman vooral bekend door zijn rol (2000-2006) als barman Lowietje in de hitserie Baantjer.

1 uur geleden
Moeder Vlaardings pleegmeisje: zorgorganisaties aansprakelijk

DEN HAAG (ANP) - De William Schrikker Stichting en pleegzorgorganisatie Enver zijn aansprakelijk gesteld omdat ze de biologische moeder van het Vlaardingse pleegmeisje de kans hebben ontnomen als familie verder te leven. Dat is een schending van het recht op familieleven, bevestigt advocaat Frank Hamers berichtgeving van De Telegraaf.

10 uur geleden
Kapitein hulpschip Madleen maandag terug naar Nederland

TEL AVIV (ANP) - De Nederlander Mark van Rennes, de kapitein van een activistenschip dat naar de Gazastrook wilde varen, wordt maandag Israël uitgezet. Dat meldt de Arabisch-Israëlische mensenrechtenorganisatie Adalah. Van Rennes en twee andere vrijwilligers werden daar vastgehouden nadat ze waren opgepakt toen ze met het schip Madleen hulpgoederen wilden afleveren in Gaza.

14 uur geleden
BuZa: Nederlanders die weg willen uit Israël moeten over land

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders die Israël willen verlaten vanwege de raketaanvallen, moeten dat over land doen via Egypte of Jordanië. Vanaf daar kan de reis richting Europa worden vervolgd met het vliegtuig. In Israël is het luchtruim gesloten, meldt het Nederlandse ministerie van Buitenlandse Zaken.

15 uur geleden
Kindertransporten vanuit Kamp Vught herdacht

VUGHT (ANP) - Op het buitenterrein van Nationaal Monument Kamp Vught zijn zondagmiddag de kindertransporten van juni 1943 herdacht. Onder anderen Esther en Selma Huffener, kleindochters van oud-gevangene Lotty Huffener die haar zusje verloor, hielden samen een toespraak.

17 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!