Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groep jongeren trekt spoor van vernielingen in Bergambacht

Groep jongeren trekt spoor van vernielingen in Bergambacht

BERGAMBACHT (ANP) - Een groepje jongeren heeft zaterdagavond een spoor van vernielingen getrokken in het Zuid-Hollandse Bergambacht. Ze hielden eerst huis bij een voetbalvereniging, om daarna stenen tegen huizen te gooien en vernielingen aan auto’s aan te richten, meldt de politie op Facebook.

Op bij het bericht geplaatste foto’s is te zien dat bij een sportaccommodatie ruiten beschadigd zijn, terrasmeubilair overhoop is gehaald en met containers is gegooid. Verschillende containers liggen in een sloot. Op de Henry Dunantstraat en de Poorthuisstraat zijn ook stenen tegen ruiten van woningen gegooid en zijn van diverse auto’s de ruitenwissers gesloopt, aldus de politie.

Volgens getuigen bestond het groepje uit drie of vier jongemannen. Politie roept getuigen op zich te melden. Ook hoopt de politie op camerabeelden van de vernielingen.

Meer uit Binnenland

Clingendael: asielopvang buiten EU regelen 'niet eenvoudig'

DEN HAAG (ANP) - Het is "niet eenvoudig" om landen buiten de Europese Unie vluchtelingen of afgewezen asielzoekers te laten opvangen, stelt denktank Clingendael in een rapport dat is opgesteld voor het ministerie van Asiel en Migratie. Onderzoekers schrijven dat zulke samenwerkingen weliswaar juridisch haalbaar worden als het Europese migratiepact deze zomer van kracht wordt, maar dat er nog veel problemen in de weg zitten.

34 minuten geleden
Nederlandse uitvinder van Kapla-bouwblokjes overleden 

NICE (ANP/BELGA) - Tom van der Bruggen, die in de jaren tachtig de beroemde speelgoedblokken van het merk Kapla uitvond, is op 80-jarige leeftijd overleden, meldt zijn echtgenote. Hij overleed afgelopen weekend in zijn woonplaats, de Franse stad Nice.

35 minuten geleden
Sjoerdsma wil zakendoen met China, ondanks mogelijke sanctie

DEN HAAG (ANP) - Sjoerd Sjoerdsma, aankomend minister van Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, heeft er vertrouwen in dat hij "gewoon zaken kan doen" met China. Dit ondanks de sancties die de Chinese overheid vijf jaar geleden aankondigde tegen de D66'er. Maandag na zijn gesprek met beoogd premier Rob Jetten noemde Sjoerdsma China een "belangrijke handelspartner van Nederland".

53 minuten geleden
3 Palestijnen krijgen vooralsnog geen hulp om Gaza te verlaten

DEN HAAG (ANP) - Drie Palestijnen krijgen vooralsnog geen hulp van het ministerie van Buitenlandse Zaken om Gaza te verlaten en naar Nederland te reizen. Hun verzoek om bijstand van Nederland af te dwingen werd afgewezen door de rechter.

3 uur geleden
Palmen verwacht dat werken met minderheidskabinet niet anders is

DEN HAAG (ANP) - Staatssecretaris Sandra Palmen (Herstel Toeslagen) verwacht niet dat haar werk als onderdeel van het minderheidskabinet heel anders wordt dan in het voorgaande demissionaire kabinet. "Als ik kijk naar alle partijen in de Kamer, dan zie je dat mensen graag willen dat dit opgelost wordt," zei ze na haar gesprek met formateur Rob Jetten.

4 uur geleden
Drukte bij asielopvang Ter Apel weer flink toegenomen

TER APEL (ANP) - Bij het aanmeldcentrum in Ter Apel was het dit weekend weer druk. Ondanks de afspraak niet meer dan 2000 mensen op het terrein te hebben, waren er alle dagen 2100 mensen of meer. De dagen ervoor waren er zo'n veertig tot honderd mensen minder. De boete die het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) hiervoor moet overmaken aan de gemeente Westerwolde is opgelopen naar 3,7 miljoen euro.

5 uur geleden
Marechaussee vindt zeventien vreemdelingen in koeltrailer

HOEK VAN HOLLAND (ANP) - De Koninklijke Marechaussee heeft zaterdagavond zeventien mensen aangetroffen in een koeltrailer in Hoek van Holland. Onder hen bevonden zich zes minderjarigen. Twee verdachten zijn aangehouden op verdenking van mensensmokkel, meldt de marechaussee maandag.

5 uur geleden