Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groeneveld leidt Villarreal met twee treffers langs Real Betis

Groeneveld leidt Villarreal met twee treffers langs Real Betis

GETAFE (ANP) - Arnaut Danjuma Groeneveld heeft bij middenmoter Villarreal in de thuiswedstrijd tegen Real Betis (2-0) een hoofdrol vervuld. De 24-jarige aanvaller kwam twee keer tot scoren voor de winnaar van de Europa League. Daarmee bracht de oud-speler van onder meer NEC en Club Brugge zijn competitietotaal op vier treffers. Hij werd in de extra tijd van het duel met Real Betis gewisseld.

Groeneveld is de eerste Nederlandse speler die in een wedstrijd in La Liga twee keer tot scoren komt sinds Royston Drenthe. De oud-Feyenoorder trof in april 2011 twee keer doel namens Hércules in een wedstrijd tegen Real Sociedad.

Real Sociedad liet bij hekkensluiter Getafe de koppositie liggen: 1-1. Mikel Oyarzabal voorkwam na ruim een uur een nederlaag voor de bezoekers. Getafe pakte het eerste punt in deze competitie.

Real Sociedad kwam op 17 punten, evenveel als Real Madrid, dat met 2-1 verloor bij Espanyol, en Atlético Madrid, dat met 2-0 won van FC Barcelona. Sevilla komt zondagavond met een overwinning bij Granada eveneens op 17 punten.

Meer uit Voetbal

Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

54 minuten geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

11 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

11 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

13 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

14 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

15 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

16 uur geleden