Groeneveld leidt Villarreal met twee treffers langs Real Betis
GETAFE (ANP) - Arnaut Danjuma Groeneveld heeft bij middenmoter Villarreal in de thuiswedstrijd tegen Real Betis (2-0) een hoofdrol vervuld. De 24-jarige aanvaller kwam twee keer tot scoren voor de winnaar van de Europa League. Daarmee bracht de oud-speler van onder meer NEC en Club Brugge zijn competitietotaal op vier treffers. Hij werd in de extra tijd van het duel met Real Betis gewisseld.
Groeneveld is de eerste Nederlandse speler die in een wedstrijd in La Liga twee keer tot scoren komt sinds Royston Drenthe. De oud-Feyenoorder trof in april 2011 twee keer doel namens Hércules in een wedstrijd tegen Real Sociedad.
Real Sociedad liet bij hekkensluiter Getafe de koppositie liggen: 1-1. Mikel Oyarzabal voorkwam na ruim een uur een nederlaag voor de bezoekers. Getafe pakte het eerste punt in deze competitie.
Real Sociedad kwam op 17 punten, evenveel als Real Madrid, dat met 2-1 verloor bij Espanyol, en Atlético Madrid, dat met 2-0 won van FC Barcelona. Sevilla komt zondagavond met een overwinning bij Granada eveneens op 17 punten.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
5 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
8 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
11 uur geleden