Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Groeneveld leidt Villarreal met twee treffers langs Real Betis

Groeneveld leidt Villarreal met twee treffers langs Real Betis

GETAFE (ANP) - Arnaut Danjuma Groeneveld heeft bij middenmoter Villarreal in de thuiswedstrijd tegen Real Betis (2-0) een hoofdrol vervuld. De 24-jarige aanvaller kwam twee keer tot scoren voor de winnaar van de Europa League. Daarmee bracht de oud-speler van onder meer NEC en Club Brugge zijn competitietotaal op vier treffers. Hij werd in de extra tijd van het duel met Real Betis gewisseld.

Groeneveld is de eerste Nederlandse speler die in een wedstrijd in La Liga twee keer tot scoren komt sinds Royston Drenthe. De oud-Feyenoorder trof in april 2011 twee keer doel namens Hércules in een wedstrijd tegen Real Sociedad.

Real Sociedad liet bij hekkensluiter Getafe de koppositie liggen: 1-1. Mikel Oyarzabal voorkwam na ruim een uur een nederlaag voor de bezoekers. Getafe pakte het eerste punt in deze competitie.

Real Sociedad kwam op 17 punten, evenveel als Real Madrid, dat met 2-1 verloor bij Espanyol, en Atlético Madrid, dat met 2-0 won van FC Barcelona. Sevilla komt zondagavond met een overwinning bij Granada eveneens op 17 punten.

Meer uit Voetbal

PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

2 uur geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

5 uur geleden
Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

7 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

8 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

13 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

13 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

14 uur geleden