Griezmann: we moeten Mbappé feliciteren
BARCELONA (ANP) - Aanvaller Antoine Griezmann ging met zijn ploeg Barcelona hard onderuit tegen Paris Saint-Germain in het eerste duel van de achtste finales van de Champions League (1-4). De Fransman zag zijn landgenoot Kylian Mbappé maar liefst driemaal scoren in Camp Nou.
"Kylian had een geweldige avond", erkende Griezmann. "Hij heeft best veel kritiek gehad. Maar PSG heeft een aanvaller die van het niveau Lionel Messi of Cristiano Ronaldo kan zijn. We moeten hem feliciteren. Hij speelde een geweldige wedstrijd."
"PSG was beter dan wij", zei Griezmann. "Maar we gaan niet als toeristen voor de return naar Parijs. We willen er nog wel een wedstrijd van maken."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
7 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
20 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
21 uur geleden