'Griezmann vroeg zelf om wissel, hij voelde zich ongemakkelijk'
VALLADOLID (ANP/AFP) - Trainer Quique Setién van Barcelona heeft de situatie van zijn geplaagde aanvaller Antoine Griezmann er na afloop van de moeizame zege bij Real Valladolid (0-1) niet makkelijker op gemaakt. Volgens de coach van de titelverdediger vroeg de Franse international, die bij Barça nog geen schim is van de trefzekere spits die hij bij Atlético Madrid was, tijdens de rust zelf om een wissel. "Hij voelde zich ongemakkelijk, hij geneerde zichzelf, omdat hij zo onder zijn niveau speelde", verklapte Setién.
Dieptepunt van het kortstondige optreden van Griezmann, die vorig jaar voor een bedrag van 120 miljoen euro overkwam, vormde een verprutste kans kort na de treffer van ploeggenoot Arturo Vidal. De Fransman had de bal vrij voor het inschieten, maar miste jammerlijk.
Zijn vervanger Luis Suárez kon in de tweede helft evenmin tot scoren komen. Volgens Setién had de voormalige Ajacied een beetje rust nodig. Daarom moest hij in Valladolid aanvankelijk op de bank plaatsnemen.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
10 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
14 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
16 uur geleden