Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Griezmann vroeg zelf om wissel, hij voelde zich ongemakkelijk'

'Griezmann vroeg zelf om wissel, hij voelde zich ongemakkelijk'

VALLADOLID (ANP/AFP) - Trainer Quique Setién van Barcelona heeft de situatie van zijn geplaagde aanvaller Antoine Griezmann er na afloop van de moeizame zege bij Real Valladolid (0-1) niet makkelijker op gemaakt. Volgens de coach van de titelverdediger vroeg de Franse international, die bij Barça nog geen schim is van de trefzekere spits die hij bij Atlético Madrid was, tijdens de rust zelf om een wissel. "Hij voelde zich ongemakkelijk, hij geneerde zichzelf, omdat hij zo onder zijn niveau speelde", verklapte Setién.

Dieptepunt van het kortstondige optreden van Griezmann, die vorig jaar voor een bedrag van 120 miljoen euro overkwam, vormde een verprutste kans kort na de treffer van ploeggenoot Arturo Vidal. De Fransman had de bal vrij voor het inschieten, maar miste jammerlijk.

Zijn vervanger Luis Suárez kon in de tweede helft evenmin tot scoren komen. Volgens Setién had de voormalige Ajacied een beetje rust nodig. Daarom moest hij in Valladolid aanvankelijk op de bank plaatsnemen.

Meer uit Voetbal

Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

1 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

12 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

12 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

18 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

19 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

1 dag geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden