Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griezmann laat Atlético Madrid ontsnappen tegen Sevilla

Griezmann laat Atlético Madrid ontsnappen tegen Sevilla

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een spectaculaire thuiszege op Sevilla geboekt. De ploeg van trainer Diego Simeone keek na een uur tegen een achterstand van 1-3 aan, maar zegevierde uiteindelijk met 4-3. Antoine Griezmann maakte in de vierde minuut van de blessuretijd het winnende doelpunt.

Atlético Madrid blijft de nummer 3 van La Liga, met een achterstand van 3 punten op koploper FC Barcelona dat wel een duel meer heeft gespeeld.

Rodrigo De Paul opende de score voor Atlético, dat vervolgens het spoor bijster raakte. Dodi Lukebakio, Isaac Romero en Juanlu Sánchez leken Sevilla op weg naar een zege te helpen (1-3). Griezmann maakte het duel in de 62e minuut weer spannend en Samuel Lino tekende in de 79e minuut voor de gelijkmaker. Deze Braziliaan bereidde in blessuretijd ook de 197e treffer van Griezmann in La Liga voor.

Meer uit Voetbal

Chelsea beëindigt slechte reeks met zege op Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft na vijf competitiewedstrijden zonder zege weer eens gewonnen. Op Stamford Bridge in Londen versloeg de ploeg van coach Enzo Maresca Wolverhampton Wanderers met 3-1.

8 uur geleden
SC Cambuur wint inhaalduel bij Roda JC

KERKRADE (ANP) - SC Cambuur heeft het inhaalduel met Roda JC in de Keuken Kampioen Divisie gewonnen. In Kerkrade wonnen de Friezen onder leiding van trainer Henk de Jong met 1-0 door een treffer van Mark Diemers in de tweede helft.

10 uur geleden
Slot wil geen conclusies trekken uit ranglijst Champions League

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot wil niet te veel conclusies trekken uit de succesvolle reeks van zijn ploeg in de Champions League. Liverpool voert de ranglijst na zes speelrondes aan met 18 punten en neemt het dinsdag op tegen het Franse Lille, dat achtste staat met 13 punten. "Je kunt niet deze ranglijst bekijken en concluderen wie de beste is. We hebben niet tegen dezelfde teams gespeeld", zei Slot.

11 uur geleden
Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

BELGRADO (ANP) - PSV-coach Peter Bosz vindt ondanks de nederlaag tegen PEC Zwolle van afgelopen zaterdag dat zijn ploeg zich niet in een crisis bevindt. "Ik geef toe dat we ons in een mindere periode bevinden, maar ik geloof niet dat het een crisis is", zei hij in de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Rode Ster Belgrado in de Champions League. "Het vuur is echt niet weg."

14 uur geleden
NEC-middenvelder Sano aan de kant met gebroken middenvoetsbeentje

NIJMEGEN (ANP) - NEC kan "voor langere tijd" geen beroep doen op middenvelder Kodai Sano. De 21-jarige Japanner heeft zijn middenvoetsbeentje gebroken en is maandag geopereerd. Dat meldde de club uit Nijmegen op de website.

14 uur geleden
Feyenoord legt middenvelder Moder van Brighton vast

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft middenvelder Jakub Moder vastgelegd. De 25-jarige Pool komt over van Brighton & Hove Albion en tekent een contract tot de zomer van 2028 in Rotterdam.

14 uur geleden
FC Utrecht vermoedelijk vier maanden zonder middenvelder Bozdogan

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de komende tijd niet beschikken over middenvelder Can Bozdogan. De 23-jarige Duitser heeft een enkeloperatie ondergaan en is vermoedelijk vier maanden niet inzetbaar.

16 uur geleden