Griezmann laat Atlético Madrid ontsnappen tegen Sevilla
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een spectaculaire thuiszege op Sevilla geboekt. De ploeg van trainer Diego Simeone keek na een uur tegen een achterstand van 1-3 aan, maar zegevierde uiteindelijk met 4-3. Antoine Griezmann maakte in de vierde minuut van de blessuretijd het winnende doelpunt.
Atlético Madrid blijft de nummer 3 van La Liga, met een achterstand van 3 punten op koploper FC Barcelona dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Rodrigo De Paul opende de score voor Atlético, dat vervolgens het spoor bijster raakte. Dodi Lukebakio, Isaac Romero en Juanlu Sánchez leken Sevilla op weg naar een zege te helpen (1-3). Griezmann maakte het duel in de 62e minuut weer spannend en Samuel Lino tekende in de 79e minuut voor de gelijkmaker. Deze Braziliaan bereidde in blessuretijd ook de 197e treffer van Griezmann in La Liga voor.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.
3 uur geledenANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.
4 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
9 uur geleden