Griezmann laat Atlético Madrid ontsnappen tegen Sevilla
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een spectaculaire thuiszege op Sevilla geboekt. De ploeg van trainer Diego Simeone keek na een uur tegen een achterstand van 1-3 aan, maar zegevierde uiteindelijk met 4-3. Antoine Griezmann maakte in de vierde minuut van de blessuretijd het winnende doelpunt.
Atlético Madrid blijft de nummer 3 van La Liga, met een achterstand van 3 punten op koploper FC Barcelona dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Rodrigo De Paul opende de score voor Atlético, dat vervolgens het spoor bijster raakte. Dodi Lukebakio, Isaac Romero en Juanlu Sánchez leken Sevilla op weg naar een zege te helpen (1-3). Griezmann maakte het duel in de 62e minuut weer spannend en Samuel Lino tekende in de 79e minuut voor de gelijkmaker. Deze Braziliaan bereidde in blessuretijd ook de 197e treffer van Griezmann in La Liga voor.
Meer uit Voetbal
ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.
3 uur geledenKINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.
4 uur geleden