Griezmann laat Atlético Madrid ontsnappen tegen Sevilla
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een spectaculaire thuiszege op Sevilla geboekt. De ploeg van trainer Diego Simeone keek na een uur tegen een achterstand van 1-3 aan, maar zegevierde uiteindelijk met 4-3. Antoine Griezmann maakte in de vierde minuut van de blessuretijd het winnende doelpunt.
Atlético Madrid blijft de nummer 3 van La Liga, met een achterstand van 3 punten op koploper FC Barcelona dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Rodrigo De Paul opende de score voor Atlético, dat vervolgens het spoor bijster raakte. Dodi Lukebakio, Isaac Romero en Juanlu Sánchez leken Sevilla op weg naar een zege te helpen (1-3). Griezmann maakte het duel in de 62e minuut weer spannend en Samuel Lino tekende in de 79e minuut voor de gelijkmaker. Deze Braziliaan bereidde in blessuretijd ook de 197e treffer van Griezmann in La Liga voor.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
1 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.
3 uur geleden