Griezmann en Sørloth helpen Atlético in slotfase aan zege
MADRID (ANP) - Atlético Madrid is in de Spaanse voetbalcompetitie naar de tweede plaats gestegen. Het elftal van coach Diego Simeone werkte tegen Deportivo Alavés in de slotfase een achterstand weg: 2-1.
De Fransman Antoine Griezmann benutte een kwartier voor tijd op overtuigende wijze een penalty (1-1). Alexander Sørloth, oud-speler van onder meer FC Groningen, schoot als invaller in de 86e minuut het winnende doelpunt binnen.
Voor Atlético Madrid betekende het, alle competities en toernooien meegerekend, de vijfde achtereenvolgende zege.
Girona stond in het thuisduel met Espanyol na 27 minuten al met 4-0 voor. Het werd uiteindelijk 4-1. Daley Blind en Donny van de Beek hadden een basisplaats bij Girona en Arnaut Danjuma viel in de 72e minuut in. Doelman Jasper Cillessen verloor met Las Palmas van Real Mallorca (2-3).
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
23 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
25 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
1 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
3 uur geleden