Griekspoor zondag al in actie op Roland Garros
PARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt zondag al in actie op Roland Garros. De nummer 2 van Nederland neemt het op tegen een nader te bepalen speler uit het kwalificatietoernooi.
De 26-jarige Griekspoor deed deze week mee aan het graveltoernooi van Genève, maar hij trok zich terug met een enkelblessure. Dat deed de mondiale nummer 39 uit voorzorg, zo maakte hij later bekend.
Botic van de Zandschulp speelt op maandag of dinsdag. De beste tennisser van Nederland, de nummer 25 van de plaatsingslijst, zit in de onderste helft van het mannenschema. Die helft speelt op maandag en dinsdag, de bovenste helft op zondag en maandag.
Roland Garros is het enige grandslamtoernooi dat al op zondag begint. Op de openingsdag maken ook Stefanos Tsitsipas uit Griekenland en de Rus Andrej Roeblev hun opwachting. Het is nog niet bekend wanneer Arantxa Rus, die vrijdagmiddag een plek in het hoofdtoernooi afdwong, in actie komt.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.
10 uur geledenSIGULDA (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft bij de wereldbekerwedstrijd in het Letse Sigulda genoegen moeten nemen met de vijfde plaats. De regerend wereldkampioene moest de zege na twee runs laten aan de Belgische Kim Meylemans.
13 uur geledenVAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
17 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
20 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
21 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
21 uur geleden