Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor wil Van Rijthoven opvolgen als toernooiwinnaar Rosmalen

Griekspoor wil Van Rijthoven opvolgen als toernooiwinnaar Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor staat zondag in de finale van het tennistoernooi van Rosmalen. De Nederlander neemt het op tegen de Australiër Jordan Thompson. De finale begint niet voor 14.30 uur. Om 12.00 uur staat eerst de eindstrijd bij de vrouwen op het programma. Die gaat tussen de Russische speelsters Ekaterina Aleksandrova en Veronika Koedermetova.

Griekspoor won begin dit jaar in Pune in India voor het eerst een ATP-toernooi. In Rosmalen kan hij de opvolger worden van Tim van Rijthoven, die vorig jaar in de finale won van de Rus Daniil Medvedev. Naast Van Rijthoven kent het toernooi in Brabant met Richard Krajicek (1994 en 1997) en Sjeng Schalken (2002 en 2003) nog twee Nederlandse winnaars.

Dankzij zijn goede optreden in Rosmalen is Griekspoor nu de beste tennisser van Nederland. De 26-jarige Haarlemmer passeert Botic van de Zandschulp, die zich wegens een blessure afmeldde voor het toernooi in eigen land. Griekspoor staat voor aanvang van de finale virtueel op de 33e plaats op de wereldranglijst.

Meer uit Sport

Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

5 uur geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

19 uur geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

23 uur geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

1 dag geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

1 dag geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

1 dag geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

2 dagen geleden