Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor wijt vroege uitschakeling aan fysieke klachten

Griekspoor wijt vroege uitschakeling aan fysieke klachten

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor wijt zijn nederlaag in de eerste ronde van de Australian Open tegen de Pool Hubert Hurkacz aan zijn fysieke gesteldheid. "Ik heb mijn rug vijf dagen geleden geblokkeerd, waarna ik alleen gisteren een uur heb kunnen trainen en verder alleen maar herstelwerk heb gedaan. Ik heb fysiek te veel klachten, waardoor ik te beperkt ben in mijn manier van spelen op dit moment", reageerde de tennisser voor de camera van de NOS.

Griekspoor (28) speelde zijn eerste wedstrijd sinds de verloren Davis Cup-finale van november. De Haarlemmer sloeg de voorbereidingstoernooien in Hongkong en Adelaide over omdat hij er nog niet klaar voor was.

"Ik heb er expres voor gekozen fysiek meer uren te maken en dat komt me nu duur te staan. Het gaat zich hopelijk later in het seizoen uitbetalen. Ik ben op dit moment niet goed genoeg. Het waren moeilijke omstandigheden en dan is het ook nog een hele goede speler waar ik van verlies", zei de beste tennisser van Nederland na zijn nederlaag in drie sets (7-5 6-4 6-4).

Griekspoor haalde vorig jaar nog de derde ronde in Melbourne. Daarin verloor hij van de Fransman Arthur Cazaux.

Meer uit Sport

Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

5 minuten geleden
Oud-winnaar De Minaur doet weer mee aan tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.

11 uur geleden
Wielerploeg Visma bevestigt vertrek sportief directeur Niermann

DEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.

12 uur geleden
Shorttracker De Laat (31) beëindigt carrière

HEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.

12 uur geleden
Andrejeva (19) speelt ervaren Cîrstea (36) weg op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.

12 uur geleden
EK waterpolo voor vrouwen in 2028 opnieuw in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.

13 uur geleden
Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

1 dag geleden