Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor verslaat Nagal en staat in tweede ronde US Open

Griekspoor verslaat Nagal en staat in tweede ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de tweede ronde van de US Open bereikt. De 28-jarige Nederlander was te sterk voor Sumit Nagal en won in drie sets van de speler uit India: 6-1 6-3 7-6 (6).

Griekspoor begon sterk op baan 15, won zijn eerste servicegame op love en brak vervolgens Nagal overtuigend. Hij leverde de voorsprong echter meteen weer in, maar bij 2-1 en 4-1 plaatste de mondiale nummer 40 opnieuw breaks en na een half uur had hij de eerste set binnen.

In de tweede set bleef Griekspoor sterk spelen en ook die set wist hij in iets meer dan een half uur te winnen. Set 3 ging tot en met 5-5 gelijk op, maar in de elfde game verloor Griekspoor zijn servicegame. Hij wist er toch een tiebreak uit te slepen en daarin kwam hij met 6-4 achter. Hij poetste de twee setpoints van de nummer 73 van de wereld weg en maakte het alsnog in straight sets af. De partij duurde 2 uur en 20 minuten.

Tegenstander

Griekspoor treft in de tweede ronde Sebastian Baez uit Argentinië. De nummer 21 van de plaatsingslijst versloeg in de eerste ronde de Italiaan Luciano Darderi in vier sets: 6-4 6-7 (3) 6-0 7-6 (4).

Vorig jaar verloor Griekspoor nog in de openingsronde in New York. Arthur Fils uit Frankrijk was toen te sterk.

Naast Griekspoor doet ook Botic van de Zandschulp mee bij de mannen. Hij neemt het dinsdag op tegen de Canadees Denis Shapovalov.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

15 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

16 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 dag geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden