
Griekspoor verliest ook in Marrakesh in eerste ronde
MARRAKESH (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van het ATP-tennistoernooi van Marrakesh. De Nederlander stond in de eerste set geen game af tegen de Rus Pavel Kotov, maar verloor uiteindelijk toch met duidelijke cijfers: 6-0 2-6 2-6. De partij duurde een kleine twee uur.
De nederlaag op het gravel in Marokko betekende een tegenvaller voor de 25-jarige Griekspoor, die op de wereldranglijst de 56e positie inneemt. De twee jaar jongere Kotov is momenteel de mondiale nummer 172.
Griekspoor strandde de voorbije periode bij de masterstoernooien van Miami en Indian Wells ook in de openingsronde, net als daarvoor bij het ATP-toernooi van Marseille. De 25-jarige Noord-Hollander bereikte twee maanden terug bij het ABN AMRO World Tennis Tournament voor het laatst de tweede ronde op het hoogste tennisniveau.
Botic van de Zandschulp wist een dag eerder wel door te dringen tot de tweede ronde in Marrakesh.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore hun laatste poulewedstrijd met 13-7 gewonnen van China. Met de zege plaatste de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis zich voor een duel in de tussenronde met Nieuw-Zeeland.
9 uur geledenTOULOUSE (ANP/RTR) - Met de Schot Oscar Onley heeft de Nederlandse ploeg Picnic PostNL een renner in dienst die de komende jaren een hoofdrol hoopt te vertolken in de Tour de France. "Een plek bij de eerste vijf in het eindklassement zou heel bijzonder zijn", vertelde de talentvolle klimmer op de rustdag van de Tour de France in Toulouse. "Ik denk dat dat het doel gaat worden de komende jaren." Onley ligt nog twee jaar vast bij het team van Iwan Spekenbrink.
9 uur geledenTOULOUSE (ANP/BELGA) - Jasper Philipsen koestert geen wrok tegenover Bryan Coquard, de Franse renner die de val van de Belgische sprinter veroorzaakte in de derde etappe van de Tour de France. "Het was een koersincident. Het had niet mogen gebeuren, maar hij kon er ook niets aan doen. Ik verwijt hem niets", zei Philipsen, die breuken opliep en moest opgeven, in een digitaal persgesprek op de rustdag van de Tour.
9 uur geledenGENT (ANP) - Voormalig olympisch kampioene Nina Derwael beëindigt haar turncarrière. De 25-jarige Belgische wil haar lichaam niet langer zwaar belasten.
11 uur geledenHAMBURG (ANP) - Arantxa Rus heeft de tweede ronde van het tennistoernooi van Hamburg bereikt. De nummer 119 van de wereldranglijst rekende in iets meer dan een uur af met Sada Nahimana uit Burundi: 6-2 6-1.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Olympisch kampioen Tamirat Tola staat op 19 oktober aan de start van de marathon van Amsterdam. Dat maakte de organisatie dinsdag bekend. De 33-jarige Ethiopiër won eerder in 2021 de wedstrijd in de hoofdstad in een tijd van 2.03.39, wat nog altijd een parcoursrecord en zijn persoonlijk record is.
12 uur geledenBODEGRAVEN (ANP) - Zwemster Tes Schouten is op de weg terug na gezondheidsklachten. De 24-jarige wereldkampioene op de 200 meter schoolslag kreeg na de Olympische Spelen van Parijs, waar ze brons veroverde, last van grote vermoeidheid, pijn en zwellingen aan de linkerkant van haar gezicht en later ook uitvalsverschijnselen aan de linkerkant van haar lichaam.
15 uur geleden