Griekspoor verliest ook in Marrakesh in eerste ronde
MARRAKESH (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van het ATP-tennistoernooi van Marrakesh. De Nederlander stond in de eerste set geen game af tegen de Rus Pavel Kotov, maar verloor uiteindelijk toch met duidelijke cijfers: 6-0 2-6 2-6. De partij duurde een kleine twee uur.
De nederlaag op het gravel in Marokko betekende een tegenvaller voor de 25-jarige Griekspoor, die op de wereldranglijst de 56e positie inneemt. De twee jaar jongere Kotov is momenteel de mondiale nummer 172.
Griekspoor strandde de voorbije periode bij de masterstoernooien van Miami en Indian Wells ook in de openingsronde, net als daarvoor bij het ATP-toernooi van Marseille. De 25-jarige Noord-Hollander bereikte twee maanden terug bij het ABN AMRO World Tennis Tournament voor het laatst de tweede ronde op het hoogste tennisniveau.
Botic van de Zandschulp wist een dag eerder wel door te dringen tot de tweede ronde in Marrakesh.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP/RTR) - Alleen biologisch vrouwelijke atleten, van wie het geslacht wordt vastgesteld door middel van een eenmalige genetische screeningstest, komen in aanmerking om deel te nemen aan de onderdelen van de vrouwelijke categorie op de Olympische Spelen in 2028 in Los Angeles. Transgender vrouwen worden uitgesloten van deelname in de vrouwencategorie, meldt het Internationaal Olympisch Comité (IOC) donderdag.
1 uur geledenBRUGGE (ANP/BELGA) - De Belgische wielerbond heeft een klacht ingediend tegen klimaatactivist Wouter Mouton, die woensdag op ongeveer 30 kilometer van de aankomst van de Ronde van Brugge een valpartij veroorzaakte. Dat maakte Belgian Cycling donderdag bekend.
2 uur geledenSUZUKA (ANP/AFP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen is donderdag betrokken geraakt bij een incident voorafgaand aan de Grote Prijs van Japan, toen hij weigerde zijn persconferentie te beginnen totdat een Engelse journalist de zaal had verlaten.
6 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de halve finale van de Miami Open bereikt. De nummer 1 van de wereld versloeg de Amerikaanse Hailey Baptiste in twee sets: 6-4 6-4.
7 uur geledenPRAAG (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het wereldkampioenschap in Praag na de korte kür uitgeschakeld. Het Nederlandse paar kwam in Tsjechië niet verder dan een score van 48,77 punten en de 21e en laatste plaats. De beste twintig paren plaatsten zich voor de vrije kür.
17 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisster Elena Rybakina is doorgedrongen tot de halve finales van het toernooi van Miami. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula met 2-6 6-3 6-4.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - De marathon van Londen overweegt er een tweedaags evenement van te maken. Zo kan de organisatie meer mensen laten starten op de wedstrijd over 42,195 kilometer. Het plan is om in totaal 100.000 hardlopers toe te laten. Mogelijk worden de races van de elitemannen en -vrouwen dan ook verdeeld over aparte dagen.
22 uur geleden