Griekspoor treft Argentijn Pella op Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de tweede ronde van het masterstoernooi van Indian Wells op tegen de Argentijnse tennisser Guido Pella. De nummer 739 van de wereld, toegelaten op basis van een beschermde ranking, versloeg de Braziliaan Thiago Monteiro met 3-6 7-5 6-2.
Griekspoor hoefde in de eerste ronde niet in actie te komen. Vanwege een aantal afmeldingen is de nummer 36 van de wereld als 31e geplaatst in Californië.
De partij tussen Griekspoor en Pella wordt zaterdag gespeeld. Botic van de Zandschulp komt vrijdag in actie. Hij neemt het om 20.00 uur op tegen de Belarus Ilja Ivasjka.
Andere partijen
Dominic Thiem, de winnaar van het toernooi in 2019, leed in de eerste ronde een pijnlijke nederlaag. Thiem verloor met 4-6 6-4 7-6 (5) van de Fransman Adrian Mannarino. De oud-winnaar, die een moeizame rentree beleeft na onder meer een zware polsblessure, had een wildcard ontvangen.
Andy Murray boekte in de openingsronde een zwaarbevochten zege op de Argentijn Tomás Martín Etcheverry. Het werd 6-7 (5) 6-1 6-4 voor de 35 jaar oude Schot, in 2009 finalist in Indian Wells.
Het toernooi van Indian Wells duurt tot en met volgende week zondag.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Gian van Veen staat in de derde ronde van het WK darts in Londen. De 23-jarige Nederlander versloeg Alan Soutar in Alexandra Palace: 3-1.
5 uur geledenHOFSTADE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft met overmacht de Plage Cross Hofstade gewonnen. De Brabander reed vroeg in de wedstrijd weg van de concurrentie en kwam solo over de finish. Van der Poel won al voor de derde dag op rij. Hij was zaterdag de sterkste in de wereldbekerwedstrijd in Antwerpen en zondag de beste in de wereldbekerwedstrijd in Koksijde. Het was zijn vierde zege in evenzoveel wedstrijden deze winter.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Wessel Nijman is er niet in geslaagd de derde ronde op het WK darts te bereiken en is uitgeschakeld. De Duitser Gabriel Clemens won in drie sets (3-0). De 25-jarige Nederlander begon goed en won de eerste leg, maar verloor de drie daaropvolgende legs en daarmee de set. De tweede en derde set gingen ook naar de Duitse nummer 47 van de wereldranglijst.
11 uur geledenHOFSTADE (ANP) - Lucinda Brand heeft haar hegemonie in het veldrijden bekrachtigd met de zege in de Plage Cross Hofstade. De 36-jarige wielrenster kwam solo over de finish. Het was haar dertiende zege in vijftien wedstrijden deze winter.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Het kunstrijpaar Michel Tsiba en Daria Danilova mag alsnog deelnemen aan de Olympische Winterspelen in Milaan-Cortina. Het paar had niet voldaan aan de nationale eis om zich te kwalificeren, maar directeur topsport André Cats van sportkoepel NOC*NSF heeft het verzoek van schaatsbond KNSB om Tsiba en Danilova alsnog aan te wijzen ingewilligd. Het wordt de eerste keer dat een Nederlands kunstrijpaar meedoet aan de Winterspelen.
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor (29) heeft geen spijt van zijn deelname aan een tennistoernooi in het Russische Sint-Petersburg eind vorige maand. Dat heeft de Nederlandse tennisser gezegd in een interview met De Telegraaf. Griekspoor was met zijn Russische vriendin Anastasia Potapova actief bij de Northern Palmyra Trophies. Naast de Noord-Hollander deden verder alleen tennissers uit Rusland, Belarus en Kazachstan mee.
17 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De Europese kampioenschappen judo zijn in 2027 voor het eerst in 22 jaar weer in Nederland. Van 15 tot en met 18 april strijden de judoka's in Omnisport in Apeldoorn om de Europese titels. Judo Bond Nederland rekent op een sterk deelnemersveld, omdat het toernooi meetelt voor kwalificatie voor de Olympische Spelen van 2028.
1 dag geleden