Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor treft Argentijn Pella op Indian Wells

Griekspoor treft Argentijn Pella op Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de tweede ronde van het masterstoernooi van Indian Wells op tegen de Argentijnse tennisser Guido Pella. De nummer 739 van de wereld, toegelaten op basis van een beschermde ranking, versloeg de Braziliaan Thiago Monteiro met 3-6 7-5 6-2.

Griekspoor hoefde in de eerste ronde niet in actie te komen. Vanwege een aantal afmeldingen is de nummer 36 van de wereld als 31e geplaatst in Californië.

De partij tussen Griekspoor en Pella wordt zaterdag gespeeld. Botic van de Zandschulp komt vrijdag in actie. Hij neemt het om 20.00 uur op tegen de Belarus Ilja Ivasjka.

Andere partijen

Dominic Thiem, de winnaar van het toernooi in 2019, leed in de eerste ronde een pijnlijke nederlaag. Thiem verloor met 4-6 6-4 7-6 (5) van de Fransman Adrian Mannarino. De oud-winnaar, die een moeizame rentree beleeft na onder meer een zware polsblessure, had een wildcard ontvangen.

Andy Murray boekte in de openingsronde een zwaarbevochten zege op de Argentijn Tomás Martín Etcheverry. Het werd 6-7 (5) 6-1 6-4 voor de 35 jaar oude Schot, in 2009 finalist in Indian Wells.

Het toernooi van Indian Wells duurt tot en met volgende week zondag.

Meer uit Sport

Kickbokser Kromah verdedigt in juni voor het eerst wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.

6 uur geleden
Chicago Bulls ontslaat guard Ivey om 'schadelijk' gedrag

CHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".

8 uur geleden
Eerste kaarten Olympische Spelen van LA op 9 april in de verkoop

LOS ANGELES (ANP/RTR) - De eerste toegangsbewijzen voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles gaan op 9 april voor het grote publiek in de verkoop. Een voorverkoop voor inwoners van Los Angeles en Oklahoma City, waar ook olympische onderdelen plaatsvinden, begint op 2 april.

20 uur geleden
Tennisser De Jong uitgeschakeld in eerste ronde Marrakech

MARRAKECH (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is uitgeschakeld op het ATP-toernooi van Marrakech. In de eerste ronde van de Grand Prix Hassan II, zoals het toernooi volledig heet, was de Duitser Yannick Hanfmann in twee sets te sterk voor de Nederlander: 7-6 (6) 6-4.

21 uur geleden
Keniaanse atleet Korir vijf jaar geschorst om doping

MONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.

1 dag geleden
Tennisser De Jong nog net in top 100 wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.

1 dag geleden
Tennisser Sinner wint in Miami derde masterstoernooi op rij

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de tweede keer het masterstoernooi van Miami gewonnen. De 24-jarige nummer 2 van de wereld versloeg in de strijd om de titel de verrassende finalist Jiri Lehecka, de Tsjechische nummer 22 van de wereld: 6-4 6-4. Sinner won zijn derde masterstoernooi op rij, iets wat alleen Novak Djokovic en Rafael Nadal eerder deden.

1 dag geleden