Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor treft Argentijn Pella op Indian Wells

Griekspoor treft Argentijn Pella op Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de tweede ronde van het masterstoernooi van Indian Wells op tegen de Argentijnse tennisser Guido Pella. De nummer 739 van de wereld, toegelaten op basis van een beschermde ranking, versloeg de Braziliaan Thiago Monteiro met 3-6 7-5 6-2.

Griekspoor hoefde in de eerste ronde niet in actie te komen. Vanwege een aantal afmeldingen is de nummer 36 van de wereld als 31e geplaatst in Californië.

De partij tussen Griekspoor en Pella wordt zaterdag gespeeld. Botic van de Zandschulp komt vrijdag in actie. Hij neemt het om 20.00 uur op tegen de Belarus Ilja Ivasjka.

Andere partijen

Dominic Thiem, de winnaar van het toernooi in 2019, leed in de eerste ronde een pijnlijke nederlaag. Thiem verloor met 4-6 6-4 7-6 (5) van de Fransman Adrian Mannarino. De oud-winnaar, die een moeizame rentree beleeft na onder meer een zware polsblessure, had een wildcard ontvangen.

Andy Murray boekte in de openingsronde een zwaarbevochten zege op de Argentijn Tomás Martín Etcheverry. Het werd 6-7 (5) 6-1 6-4 voor de 35 jaar oude Schot, in 2009 finalist in Indian Wells.

Het toernooi van Indian Wells duurt tot en met volgende week zondag.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz zonder te spelen naar kwartfinale in Parijs

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.

4 uur geleden
Alle 18.000 startbewijzen Marathon Rotterdam vergeven

ROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.

4 uur geleden
Voormalig wereldkampioen Formule 1 Alan Jones overleden

SYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.

10 uur geleden
Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

22 uur geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

1 dag geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

1 dag geleden
Advies dartslegende Taylor aan Littler: speel en wen aan publiek

BERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.

1 dag geleden