Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor ten koste van lucky loser naar tweede ronde in Basel

Griekspoor ten koste van lucky loser naar tweede ronde in Basel

BASEL (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van lucky loser Thiago Seyboth Wild geplaatst voor de tweede ronde van het indoortoernooi van Basel. De nummer 25 van de wereld was met 7-6 (4) 2-6 6-3 te sterk voor de Braziliaan, die 78e staat op de mondiale ranglijst.

Griekspoor maakte het na iets meer dan 2 uur af met een lovegame. Hij had tegen de Zuid-Amerikaan genoeg aan één breakpoint en wist zelf zeven van de negen breakpoints weg te werken.

In de tweede set had de 27-jarige Nederlander het lastig en verloor hij twee keer op een rij zijn servicegame. Griekspoor herpakte zich, liep in de derde set snel uit naar een 3-0-voorsprong en in het restant kwam hij niet meer in de problemen.

Van de Zandschulp

In de tweede ronde neemt Griekspoor het op tegen Alex de Minaur. De als vijfde geplaatste Australiër versloeg in de openingsronde Diego Schwartzman uit Argentinië in twee sets: 6-4 6-4.

Griekspoor zou aanvankelijk in de eerste ronde tegen de Serviër Laslo Djere aantreden, maar die meldde zich wegens ziekte af voor het toernooi in Zwitserland.

Maandag wist Botic van de Zandschulp al de tweede ronde te bereiken. Hij ontdeed zich in drie sets van de Spanjaard Roberto Bautista Agut.

Meer uit Sport

Nederland met acht keer goud op vierde plek in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.

6 minuten geleden
Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

27 minuten geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

32 minuten geleden
Nederland heeft in Milaan meer medailles dan vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.

33 minuten geleden
Shorttrackers sluiten olympisch toernooi af met zeven medailles

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.

35 minuten geleden
Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

53 minuten geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

1 uur geleden