Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor ten koste van lucky loser naar tweede ronde in Basel

Griekspoor ten koste van lucky loser naar tweede ronde in Basel

BASEL (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van lucky loser Thiago Seyboth Wild geplaatst voor de tweede ronde van het indoortoernooi van Basel. De nummer 25 van de wereld was met 7-6 (4) 2-6 6-3 te sterk voor de Braziliaan, die 78e staat op de mondiale ranglijst.

Griekspoor maakte het na iets meer dan 2 uur af met een lovegame. Hij had tegen de Zuid-Amerikaan genoeg aan één breakpoint en wist zelf zeven van de negen breakpoints weg te werken.

In de tweede set had de 27-jarige Nederlander het lastig en verloor hij twee keer op een rij zijn servicegame. Griekspoor herpakte zich, liep in de derde set snel uit naar een 3-0-voorsprong en in het restant kwam hij niet meer in de problemen.

Van de Zandschulp

In de tweede ronde neemt Griekspoor het op tegen Alex de Minaur. De als vijfde geplaatste Australiër versloeg in de openingsronde Diego Schwartzman uit Argentinië in twee sets: 6-4 6-4.

Griekspoor zou aanvankelijk in de eerste ronde tegen de Serviër Laslo Djere aantreden, maar die meldde zich wegens ziekte af voor het toernooi in Zwitserland.

Maandag wist Botic van de Zandschulp al de tweede ronde te bereiken. Hij ontdeed zich in drie sets van de Spanjaard Roberto Bautista Agut.

Meer uit Sport

Uitspraken Verstappen wijzen op langer verblijf in Formule 1

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.

6 uur geleden
Verhoeven en Usyk vechten enkel om wereldtitel van boksbond WBC

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.

9 uur geleden
Verhoeven krijgt ook een herkansing als hij verliest van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."

9 uur geleden
Belg Segaert wint twaalfde rit Giro na late aanval

NOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.

12 uur geleden
Roland Garros 'zal niet toegeven' na onvrede over prijzengeld

PARIJS (ANP/AFP) - Roland Garros lijkt het prijzengeld dit jaar niet te verhogen, ondanks de onvrede bij tennissers over de verdeling van de toernooiopbrengsten. "We zullen niet toegeven", zei toernooidirecteur Amélie Mauresmo donderdag.

13 uur geleden
MotoGP-coureur Álex Márquez voorlopig uitgeschakeld door breuken

BARCELONA (ANP) - MotoGP-rijder Álex Márquez mist sowieso de komende twee grands prix. De Spanjaard uit het team Gresini Racing heeft tijd nodig om te herstellen van een gebroken halswervel en een gebroken sleutelbeen. Hij liep de verwondingen op bij een zware crash afgelopen zondag in de Grote Prijs van Catalonië.

15 uur geleden
Griekspoor en Van de Zandschulp ontlopen toptennissers in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennissers Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp ontlopen in de eerste ronde van Roland Garros de grote namen. Griekspoor treft in Parijs voor het eerst in zijn carrière Matteo Arnaldi, de Italiaanse nummer 96 van de wereld. Griekspoor staat zelf 31e. Van de Zandschulp neemt het op tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo, van wie hij drie keer eerder verloor. Het toernooi begint zondag.

15 uur geleden