Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor ten koste van lucky loser naar tweede ronde in Basel

Griekspoor ten koste van lucky loser naar tweede ronde in Basel

BASEL (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van lucky loser Thiago Seyboth Wild geplaatst voor de tweede ronde van het indoortoernooi van Basel. De nummer 25 van de wereld was met 7-6 (4) 2-6 6-3 te sterk voor de Braziliaan, die 78e staat op de mondiale ranglijst.

Griekspoor maakte het na iets meer dan 2 uur af met een lovegame. Hij had tegen de Zuid-Amerikaan genoeg aan één breakpoint en wist zelf zeven van de negen breakpoints weg te werken.

In de tweede set had de 27-jarige Nederlander het lastig en verloor hij twee keer op een rij zijn servicegame. Griekspoor herpakte zich, liep in de derde set snel uit naar een 3-0-voorsprong en in het restant kwam hij niet meer in de problemen.

Van de Zandschulp

In de tweede ronde neemt Griekspoor het op tegen Alex de Minaur. De als vijfde geplaatste Australiër versloeg in de openingsronde Diego Schwartzman uit Argentinië in twee sets: 6-4 6-4.

Griekspoor zou aanvankelijk in de eerste ronde tegen de Serviër Laslo Djere aantreden, maar die meldde zich wegens ziekte af voor het toernooi in Zwitserland.

Maandag wist Botic van de Zandschulp al de tweede ronde te bereiken. Hij ontdeed zich in drie sets van de Spanjaard Roberto Bautista Agut.

Meer uit Sport

Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

1 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

5 uur geleden
Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

13 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

15 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

16 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

17 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

17 uur geleden