Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor tegen Karatsev, Van de Zandschulp treft qualifier

Griekspoor tegen Karatsev, Van de Zandschulp treft qualifier

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde van het ABN AMRO World Tennis Tournament op tegen de Rus Aslan Karatsev. Botic van de Zandschulp werd vrijdagavond bij de loting gekoppeld aan een speler uit het kwalificatietoernooi.

De 28-jarige Karatsev is de nummer 15 van de wereld. Hij is als zevende geplaatst in Ahoy. De Rus baarde vorig jaar opzien door op de Australian Open vanuit de kwalificaties de halve finales te halen.

Griekspoor - 62e op de wereldranglijst - speelde twee keer eerder tegen Karatsev, beide keren in het challengercircuit. In 2019 won hij, in 2020 moest hij zijn meerdere erkennen in de Rus.

De als eerste geplaatste Griek Stefanos Tsitsipas neemt het in de openingsronde op tegen de Spanjaard Alejando Davidovich Fokina, titelhouder Andrej Roeblev begint tegen een qualifier. De Rus Roeblev is als tweede geplaatst.

Het hoofdtoernooi begint maandag. Zaterdag en zondag zijn de kwalificaties.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

11 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

13 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

13 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

14 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

14 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

15 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

18 uur geleden