Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor start tennisseizoen in Melbourne tegen Duitser Köpfer

Griekspoor start tennisseizoen in Melbourne tegen Duitser Köpfer

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor neemt het in zijn eerste duel op het ATP-toernooi van Melbourne op tegen de Duitser Dominik Köpfer. Botic van de Zandschulp begint het nieuwe tennisseizoen tegen de Fransman Adrian Mannarino. Köpfer is de nummer 7 van de plaatsingslijst, Mannarino is ongeplaatst.

De 25-jarige Griekspoor besloot vorig seizoen met een reeks van 26 overwinningen. Hij is daardoor opgeklommen naar pek 65 op de wereldranglijst. Van de Zandschulp staat acht plekken hoger.

Mocht Griekspoor twee keer winnen, dan treft hij mogelijk de als eerste geplaatste Rafael Nadal. De nummer 6 van de wereld heeft in de eerste ronde een bye.

Het ATP-toernooi van Melbourne begint dinsdag en is een voorbereidingstoernooi voor de Australian Open. Het eerste grandslamtoernooi van 2022 begint op maandag 17 januari.

Meer uit Sport

Kok leidt schaatssters ook naar zege op teamsprint

HEERENVEEN (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen de teamsprint op hun naam geschreven. Anna Boersma, Marrit Fledderus en Femke Kok kwamen tot een tijd van 1.25,18. Ze waren daarmee sneller dan de schaatssters uit Canada en Polen.

1 uur geleden
Veldrijder Vanthourenhout klopt Nieuwenhuis in wereldbekercross

TERRALBA (ANP) - De Belgische veldrijder Michael Vanthourenhout heeft op Sardinië de Nederlander Joris Nieuwenhuis van zijn eerste wereldbekerzege van dit seizoen afgehouden. Vanthourenhout was de beste op het parcours van Terralba, waar lang een groep van tien renners vooraan reed. Achter Nieuwenhuis pakte de Belg Laurens Sweeck de derde podiumplaats. De Nederlander Ryan Kamp werd vierde.

1 uur geleden
Schaatser Bergsma wint ook massastart in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft voor de tweede keer dit seizoen een wereldbekerwedstrijd op de massastart gewonnen. Met een late aanval bleef de 39-jarige schaatser Chung Jae-Won uit Zuid-Korea en landgenoot Bart Hoolwerf voor.

1 uur geleden
Norris laat tranen lopen na behalen wereldtitel Formule 1

ABU DHABI (ANP) - Lando Norris liet zijn tranen de vrije loop bij de eerste woorden die hij sprak na het behalen van de wereldtitel in de Formule 1. "Ik had niet gedacht dat ik zou huilen, ik voel me net een loser", zei hij in het interview op de baan van Abu Dhabi. "Het is zo'n lange reis geweest, ik wil vooral mijn ouders bedanken en iedereen bij McLaren."

1 uur geleden
Verstappen kan sterke comeback niet bekronen met vijfde WK-titel

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen kon in Abu Dhabi een ongekende comeback in het seizoen net niet bekronen met een vijfde wereldtitel. Niet eerder in de historie van de Formule 1 maakte een coureur een achterstand van 104 punten goed in het kampioenschap. Dat lukte Verstappen net niet. Hij won wel de slotrace en kwam 2 punten tekort op Lando Norris van McLaren, die genoeg had aan de derde plaats om zijn eerste titel te veroveren.

1 uur geleden
Schaatsster Groenewoud wint massastart in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Heerenveen haar eerste zege van het seizoen op de massastart geboekt. De 26-jarige Friezin won de sprint na zestien ronden in Thialf voor de Amerikaanse Mia Manganello en Park Ji-woo uit Zuid-Korea.

1 uur geleden
Verstappen na kwijtraken wereldtitel: wees niet te teleurgesteld

ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen vindt dat de mensen bij Red Bull niet te lang mogen treuren over het kwijtraken van de titel in de Formule 1. "Wees niet te teleurgesteld, dat ben ik zeker niet. We mogen trots zijn op onze comeback. Iedereen bedankt. Ook Honda voor de afgelopen jaren. We hebben het in stijl afgesloten", sprak de coureur over de boordradio na zijn zege in de slotrace in Abu Dhabi.

2 uur geleden