Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor ook niet op tennistoernooi München door nekblessure

Griekspoor ook niet op tennistoernooi München door nekblessure

MÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich ook afgemeld voor het tennistoernooi van München, dat maandag begint. De nummer 2 van Nederland ondervindt hinder van een nekblessure.

"De blessure is erger dan verwacht en ik heb eigenlijk al negen tot tien dagen niet kunnen trainen", aldus de 25-jarige Griekspoor. "Vanaf nu gaan we het van dag tot dag bekijken. Hopelijk kan ik volgend weekend deelnemen aan de kwalificaties van het masterstoernooi van Madrid, maar ook dat wordt al lastig."

Griekspoor liep anderhalve week geleden, na het masterstoernooi van Monte Carlo, een nekblessure op. Hij meldde zich daardoor af voor het ATP-toernooi van Barcelona, dat deze week wordt gespeeld. Over een maand begint Roland Garros, het tweede grandslamtoernooi van het jaar.

De nummer 57 van de wereld werd op de laatste vijf toernooien telkens in de eerste ronde uitgeschakeld. Begin februari won hij voor het laatst op de ATP Tour, op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam.

Botic van de Zandschulp doet wel mee aan het graveltoernooi in München. Hij zegde vorige week ook af voor het toernooi van Barcelona, omdat hij zich niet fit genoeg voelde.

Meer uit Sport

Verstappen tevreden met eerste podiumplaats in 2026

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.

1 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

1 uur geleden
Verstappen derde in Grote Prijs van Canada, zege Antonelli

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.

2 uur geleden
Steenbergen verbetert Nederlands record op 100 meter vrije slag

MONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.

4 uur geleden
Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

6 uur geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

7 uur geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

9 uur geleden