Griekspoor ook niet op tennistoernooi München door nekblessure
MÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich ook afgemeld voor het tennistoernooi van München, dat maandag begint. De nummer 2 van Nederland ondervindt hinder van een nekblessure.
"De blessure is erger dan verwacht en ik heb eigenlijk al negen tot tien dagen niet kunnen trainen", aldus de 25-jarige Griekspoor. "Vanaf nu gaan we het van dag tot dag bekijken. Hopelijk kan ik volgend weekend deelnemen aan de kwalificaties van het masterstoernooi van Madrid, maar ook dat wordt al lastig."
Griekspoor liep anderhalve week geleden, na het masterstoernooi van Monte Carlo, een nekblessure op. Hij meldde zich daardoor af voor het ATP-toernooi van Barcelona, dat deze week wordt gespeeld. Over een maand begint Roland Garros, het tweede grandslamtoernooi van het jaar.
De nummer 57 van de wereld werd op de laatste vijf toernooien telkens in de eerste ronde uitgeschakeld. Begin februari won hij voor het laatst op de ATP Tour, op het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam.
Botic van de Zandschulp doet wel mee aan het graveltoernooi in München. Hij zegde vorige week ook af voor het toernooi van Barcelona, omdat hij zich niet fit genoeg voelde.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.
1 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen somde na de Grote Prijs van China weer een waslijst van problemen op die hij momenteel ervaart met zijn Red Bull-auto. "De auto voelde totaal niet goed. Geen balans, veel bandenslijtage, er was iets met het stuur en dan nog een koelingsprobleem", zei de viervoudig wereldkampioen bij Viaplay, die door de kapotte koeling van zijn energiesysteem de race in Shanghai tien ronden voor het einde moest beëindigen.
2 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Kimi Antonelli behaalde in zijn 26e Formule 1-race zijn eerste overwinning. De 19-jarige Italiaan won de Grote Prijs van China en werd na Max Verstappen de jongste winnaar ooit. "Ik ben sprakeloos en kan wel huilen. Ik heb zoveel te danken aan mijn team. Mercedes heeft me geholpen om mijn droom te verwezenlijken", zei Antonelli kort na afloop in het flashinterview. "Ik wilde heel graag Italië terug aan de top brengen en dat is gelukt."
3 uur geledenCORTINA (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos en paraskiër Jeroen Kampschreur dragen zondag de Nederlandse vlag bij de sluitingsceremonie van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina. Dat maakte chef de mission Esther Vergeer bekend. Kampschreur won twee keer goud, Bunschoten-Vos veroverde een zilveren medaille.
3 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn eerste zege in de Formule 1 geboekt. De Italiaan van Mercedes begon van poleposition in de Grote Prijs van China en wist die na 56 ronden op het circuit van Shanghai om te zetten in de winst.
4 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft het einde van de Grote Prijs van China niet gehaald. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull moest zijn auto tien ronden voor het einde van de race naar de pitstraat sturen met een haperende motor.
5 uur geledenSHANGHAI (ANP) - De internationale autosportfederatie FIA heeft bevestigd dat de Grote Prijzen van Bahrein en Saudi-Arabië niet doorgaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender. Hoewel beide organisaties het niet specifiek vermelden, is het onwaarschijnlijk dat de twee races later dit jaar worden ingehaald. Het betekent dat er dit jaar niet 24, maar 22 races worden verreden.
5 uur geleden