Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor niet voorbij Argentijn Coria in eerste ronde US Open

Griekspoor niet voorbij Argentijn Coria in eerste ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Het is Tallon Griekspoor niet gelukt de tweede ronde van de US Open te bereiken. De nummer 2 van Nederland verloor met 7-5 6-4 6-3 van de Argentijn Federico Coria, die dit jaar nog geen wedstrijd had gewonnen op grandslamniveau.

De nummer 78 van de wereld, die zijn beste resultaten op gravel heeft behaald, had de zege na 2 uur en 2 minuten binnen. De jongere broer van oud-prof Guillermo Coria - voormalig finalist op Roland Garros - maakte het af op zijn eerste wedstrijdpunt na een misser van Griekspoor, die een forehand wild uit sloeg.

Vorig jaar haalde Griekspoor (26), die erg slordig speelde op baan 6 van Flushing Meadows, nog de tweede ronde in New York. De huidige nummer 46 van de wereld verloor toen van de Serviër Novak Djokovic. Dit jaar haalde Griekspoor op alle grand slams eveneens de tweede ronde.

Maandag wisten Botic van de Zandschulp en Tim van Rijthoven wel de openingsronde te overleven in New York. Zij komen woensdag weer in actie.

Meer uit Sport

Zitskiër De Langen wint zilveren medaille op de reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro.

3 minuten geleden
Skiër Odermatt wint wereldbeker voor vijfde keer op rij

COURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.

1 uur geleden
Snowboardster Bunschoten-Vos pakt zilver op Paralympics

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.

3 uur geleden
Zitskiër Kampschreur na twee keer goud onderuit op reuzenslalom

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur is er bij de Paralympische Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo niet in geslaagd voor de derde keer een gouden medaille te winnen. De 26-jarige Nederlander was goed bezig aan zijn eerste run op de reuzenslalom, maar tegen het einde van zijn race ging hij onderuit.

4 uur geleden
Tennisster Hartono (29) beëindigt carrière

MEPPEL (ANP) - Arianne Hartono stopt met tennissen. Dat zegt de 29-jarige Nederlandse tegen RTV Drenthe.

4 uur geleden
Verstappen ontevreden na kwalificatie sprintrace en training

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hield een slecht gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace en de vrije training voor de Grote Prijs van China in Shanghai. "De hele dag was een ramp, qua tempo", aldus Verstappen op zijn website verstappen.com.

4 uur geleden
Russell op poleposition in sprintrace China, Verstappen achtste

SHANGHAI (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft zich verzekerd van poleposition voor de sprintrace bij de Grote Prijs van China. De 28-jarige Brit van Mercedes was vrijdag de snelste in de kwalificatie. Max Verstappen moest zich tevredenstellen met de achtste positie. In de vrije training noteerde Verstappen ook de achtste tijd.

5 uur geleden