Griekspoor niet in hoofdtoernooi tennistoernooi Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zal niet deelnemen aan het hoofdtoernooi van het ABN AMRO World Tennis Tournament. De Nederlander verloor in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi van de Fransman Jéremy Chardy. De nummer 64 van de wereld gunde na winst van de eerste set met 6-4 het tweede bedrijf aan Griekspoor (4-6), maar zette in de derde set aan voor een overtuigende eindsprint en won met 6-0.
Ook Tim van Rijthoven, Ryan Nijboer en Nederlands kampioen Jelle Sels gingen onderuit in de eerste ronde van de kwalificaties, waardoor het aantal Nederlanders in het hoofdtoernooi vooralsnog beperkt blijft tot Botic van de Zandschulp en Robin Haase. Van de Zandschulp is rechtstreeks toegelaten. Haase ontving een wildcard van toernooidirecteur Richard Krajicek. Het hoofdtoernooi begint maandag.
Meer uit Sport
HOUSTON (ANP) - Turnster Simone Biles is in het ziekenhuis beland. Dat heeft de 29-jarige Amerikaanse zevenvoudig olympisch kampioene zaterdagavond zelf bekendgemaakt. "Ik ben normaal niet van het delen van dit soort dingen omdat ik privacy waardeer in de huidige tijd", schrijft Biles op haar Instagram. "Maar bijna doodgaan stond aan het begin van deze week nog niet op mijn bingokaart."
17 minuten geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.
15 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.
16 uur geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.
16 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.
17 uur geleden