Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor naar tweede ronde op masterstoernooi in China

Griekspoor naar tweede ronde op masterstoernooi in China

SHANGHAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich geplaatst voor de tweede ronde van het masterstoernooi van Shanghai. De beste tennisser van Nederland was met 6-4 6-7 (6) 6-3 te sterk voor de Argentijn Facundo Díaz Acosta, de nummer 59 van de wereld.

Griekspoor, de mondiale nummer 40, mocht in de tweede set bij 5-4 voor de winst serveren. Hij leverde zijn servicegame echter in en verloor het momentum. In de tiebreak liet hij bij een 6-5-voorsprong een wedstrijdpunt onbenut, waarna hij de tiebreak besloot met een aantal onnodige fouten.

In de beslissende set herpakte Griekspoor zich en bij 3-2 plaatste hij de beslissende break, nadat een bal van de Argentijn nét buiten de lijnen was beland. Na 2 uur en 15 minuten benutte Griekspoor zijn tweede wedstrijdpunt met een volley.

Hoogtepunt

In de tweede ronde neemt Griekspoor het op tegen de Australiër Jordan Thompson, die als 26e is geplaatst. Bij winst wacht de Noord-Hollander mogelijk een ontmoeting met Alexander Zverev, de nummer 2 van de plaatsingslijst.

Woensdag bereikte Botic van de Zandschulp al de tweede ronde in China. Het toernooi van Shanghai vormt het hoogtepunt van de Aziatische tournee.

Ook Novak Djokovic doet mee in Shanghai. Hij speelt zijn eerste toernooi sinds de US Open.

Meer uit Sport

LeBron James verbreekt record voor meeste NBA-duels

LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.

9 uur geleden
Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

13 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

15 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

15 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

15 uur geleden
Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

18 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

19 uur geleden