Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor naar tweede ronde in Parijs-Bercy na zege in drie sets

Griekspoor naar tweede ronde in Parijs-Bercy na zege in drie sets

PARIJS (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich verzekerd van een plek in de tweede ronde van het masterstoernooi van Parijs-Bercy. De beste tennisser van Nederland versloeg de Amerikaan Christopher Eubanks in drie sets: 6-7 (2) 6-3 6-4.

De eerste set draaide na één break voor beide spelers uit op een tiebreak en daarin liet de Nederlander zich gaan. De umpire van dienst zag een netservice over het hoofd, tot groot ongenoegen van Griekspoor, die niet veel later zijn racket aan diggelen sloeg en een strafpunt kreeg. "Doe je werk", beet hij de scheidsrechter toe.

In het restant herstelde de nummer 23 van de wereld zich knap. Hij liep in de tweede set snel uit naar 3-0 en gaf die marge niet meer prijs. Ook in de beslissende set won hij direct de eerste servicegame van de mondiale nummer 32. Na 2 uur en 2 minuten benutte Griekspoor zijn eerste matchpoint. In de laatste game werkte hij nog een 0-30-achterstand weg.

Tweede ronde

Griekspoor treft in de tweede ronde de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina, die in de openingsronde de als vijftiende geplaatste Ben Shelton uit de Verenigde Staten uitschakelde.

Botic van de Zandschulp doet ook mee in Bercy. Hij neemt het later op maandag op tegen de Fransman Adrian Mannarino.

Meer uit Sport

Voormalig F1-coureur en paralympisch kampioen Zanardi overleden

BOLOGNA (ANP/RTR) - ‌Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.

30 minuten geleden
Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

9 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

9 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

9 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

13 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

17 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

18 uur geleden