Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor naar laatste vier in Rosmalen na zege op De Minaur

Griekspoor naar laatste vier in Rosmalen na zege op De Minaur

ROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de halve eindstrijd bereikt van het grastoernooi van Rosmalen. De 26-jarige Griekspoor versloeg de Australiër Alex de Minaur, de nummer 4 van de plaatsingslijst, in drie sets: 4-6 6-3 6-4.

Griekspoor werkte op het centercourt liefst dertien van de veertien breakpoints weg. Hij benutte zelf twee van de drie kansen op een servicebreak. Na een uur en 50 minuten benutte de Nederlander zijn eerste wedstrijdpunt. Hij besloot het duel met een lovegame.

Zaterdag neemt de als zesde geplaatste Griekspoor het bij de laatste vier op tegen de Italiaan Jannik Sinner of Emil Ruusuvuori uit Finland. De andere halve finale gaat tussen de Australiërs Rinky Hijikata en Jordan Thompson.

Griekspoor is de enige Nederlander die deze week voorbij de eerste ronde kwam in het enkelspel. Titelhouder Tim van Rijthoven is er dit jaar niet bij en Botic van de Zandschulp meldde zich met een blessure af.

Meer uit Sport

Team Verstappen is begonnen aan de 24 uur van de Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft zijn debuut bij de 24 uur van de Nürburgring nog even uitgesteld. Zijn ploeggenoot Daniel Juncadella is namens zijn ploeg om 15.00 uur vanaf de vierde positie van start gegaan op het Duitse circuit in de Eifel.

47 minuten geleden
Schilder werpt kogel over magische grens van 21 meter

SHANGHAI (ANP) - Jessica Schilder heeft het Nederlands record kogelstoten fors verbeterd. De wereldkampioen haalde een sensationele afstand van 21,09 meter. Het oude nationale record van 20,69 stond ook op haar naam.

2 uur geleden
Sinner en Medvedev maken halve finale vanwege regen zaterdag af

ROME (ANP) - De halve finale tussen tennissers Jannik Sinner en Daniil Medvedev bij het masterstoernooi van Rome is vrijdag stilgelegd en wordt zaterdag afgemaakt. Bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner begon het te regenen. Omdat het slechte weer aanhield, besloot de scheidsrechter rond 23.00 uur om het restant te verplaatsen naar de volgende dag.

16 uur geleden
Tennisser Ruud verslaat Darderi en is finalist in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Casper Ruud (27) heeft zich als eerste verzekerd van een finaleplaats bij het tennistoernooi van Rome. De Noorse nummer 25 van de wereld gunde de Italiaan Luciano Darderi (24) voor eigen publiek slechts twee games: 6-1 6-1.

20 uur geleden
Voormalig Belgische wielerkampioene (19) overleden aan botkanker

DEN HAAG (ANP/BELGA) - De Belgische voormalige wielerkampioene Jilke Michielsen is op 19-jarige leeftijd overleden aan de gevolgen van botkanker. Dat werd vrijdag bekendgemaakt op haar Instagramaccount, waar ze de afgelopen tijd verschillende updates plaatste over haar gezondheid.

21 uur geleden
Vingegaard maakt favorietenrol waar en wint in Giro op Blockhaus

BLOCKHAUS (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn favorietenrol in de Ronde van Italië waargemaakt. De Deen van Visma - Lease a Bike sloeg zijn slag in de zevende etappe, waar het in het slot de beurt was aan de klassementsrenners. Vingegaard was de sterkste op de zware beklimming van Blockhaus, waar hij na een rit van 244 kilometer die in Formia begon solo aankwam.

22 uur geleden
Wielrenster Bredewold wint opnieuw openingsetappe in Baskenland

ZARAUTZ (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft voor het derde jaar op rij de openingsetappe van de Itzulia Women (Ronde van Baskenland) op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx-Protime was na een sprint de sterkste van een groepje van vijf, onder wie landgenote Yara Kastelijn (Fenix-Premier Tech) en Riejanne Markus (Lidl-Trek).

1 dag geleden