Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Griekspoor naar kwartfinale bij grastoernooi Mallorca

Griekspoor naar kwartfinale bij grastoernooi Mallorca

MALLORCA (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het grastoernooi van Mallorca geplaatst voor de kwartfinale. Griekspoor, de nummer 53 van de wereld, won in drie sets van Alex Molcan uit Slowakije. Het werd 0-6 6-3 7-6 (3) voor Griekspoor.

Molcan, de mondiale nummer 50, begon sterk aan de wedstrijd en stond in de eerste set geen game af tegen Griekspoor. De 25-jarige Noord-Hollander herpakte zich door vervolgens de tweede set naar zich toe te trekken en dwong daarmee een derde set af. Daarin draaide het uit op een tiebreak, die Griekspoor won (7-3).

Eerder deze maand speelden Griekspoor en Molcan ook al tegen elkaar, in de eerste ronde van het grastoernooi van Halle. Ook toen was Griekspoor de sterkste (7-6 (10) 6-3).

In de kwartfinale neemt Griekspoor het op tegen de Zwitser Antoine Bellier, die Pablo Carreno-Busta uit Spanje in twee sets versloeg (6-3 6-4).

Voor Griekspoor geldt het grastoernooi van Mallorca als voorbereiding op Wimbledon, dat op 27 juni van start gaat. Botic van de Zandschulp strandde dinsdag al in de eerste ronde van het toernooi van Mallorca. De nummer 26 van de wereldranglijst verloor in drie sets van de Amerikaan Marcos Giron: 6-7 (6) 6-4 7-6 (2).

Meer uit Sport

Olympische fakkel maakt tocht van 12.000 kilometer door Italië

ROME (ANP/DPA) - De olympische fakkel zal voorafgaand aan de Winterspelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo een tocht van zo'n 12.000 kilometer door alle Italiaanse provincies maken. Dat maakte de organisatie bekend. De tocht begint op 6 december in Rome en eindigt een maand later, op 6 februari, in stadion San Siro in Milaan.

7 uur geleden
Rentree Worst en Van Anrooij bij eerste wereldbeker veldrijden

ARNHEM (ANP) - Annemarie Worst en Shirin van Anrooij maken dit weekend na blessures hun rentree bij het veldrijden tijdens de eerste wereldbeker van het seizoen in het Tsjechische Tabor. Worst (29) kampte met een schouderblessure. Van Anrooij (23) moest het vorige veldritseizoen afbreken door een beknelde liesslagader.

11 uur geleden
Zverev zegt deelname toe aan tennistoernooi Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Alexander Zverev komt in februari in actie op het ABN AMRO Open. Dat maakte de organisatie maandag bekend. De Duitse nummer 3 van de wereld speelde zes keer eerder op het ATP-toernooi in Rotterdam.

12 uur geleden
De Boo wint met Nederlands record op 500 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft de tweede 500 meter bij de wereldbeker in Salt Lake City op zijn naam geschreven. De wereldkampioen zette het Nederlands record op 33,63 seconden, waarmee hij 0,02 seconde boven het wereldrecord bleef en zich herpakte van een teleurstellende rit van een dag eerder.

23 uur geleden
Kok schaatst naar wereldrecord op 500 meter

SALT LAKE CITY (ANP) - Femke Kok heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Salt Lake City het wereldrecord op de 500 meter verbeterd. De regerend wereldkampioen op deze afstand kwam tot 36,09 en was daarmee ruim sneller dan het oude record van 36,36 van Lee Sang-hwa uit Zuid-Korea uit 2016. Op de dag precies tien jaar later is Kok 0,27 seconde sneller.

23 uur geleden
Tennisser Sinner klopt Alcaraz en prolongeert titel ATP Finals

TURIJN (ANP) - Titelverdediger Jannik Sinner heeft voor eigen publiek in Turijn voor de tweede keer in zijn carrière de ATP Finals gewonnen. De 24-jarige Italiaan won het eindejaarstoernooi, waarin de beste tennissers van het seizoen het tegen elkaar opnemen, door in twee sets af te rekenen met de huidige nummer 1 van de wereld, Carlos Alcaraz: 7-6 (4) 7-5.

1 dag geleden
Springruiter Greve wint wereldbekerwedstrijd in Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft met zijn merrie Pretty Woman van 't Paradijs de wereldbekerwedstrijd van Stuttgart gewonnen. Het is het beste internationale resultaat tot nu toe van de Nederlandse kampioen en de tweede Nederlandse zege na Sanne Thijssen vorige maand in Oslo in dit wereldbekerseizoen.

1 dag geleden