Griekspoor last na Wimbledon pauze in en gaat op vakantie
LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor last een pauze in en komt pas over een kleine maand weer in actie. De nummer 31 van de wereld, die op Wimbledon nog wel in het dubbelspel in actie komt, gaat halverwege het seizoen op vakantie.
"Ik heb nog niet geboekt, maar ik ga vanuit hier meteen door op vakantie", zei de beste tennisser van Nederland na zijn nederlaag in de openingsronde van Wimbledon. De Hongaar Márton Fucsovics was hem in drie sets (6-4 6-2 6-4) de baas.
"Ik zou nu weer op gravel gaan spelen, in Bastad en Hamburg, maar ik heb mijn schema omgegooid. Ik speel pas weer in Washington, op hardcourt, en heb dus ruim drie weken geen toernooien. Ik ga een week tot tien dagen op vakantie en dat heb ik ook wel nodig om mezelf op te laden. Ik heb zes goede maanden achter de rug en heb dit jaar goed gespeeld op hardcourt. Ik kijk dus uit naar het Amerikaanse hardcourtseizoen."
Het toernooi van Washington begint op maandag 31 juli. Griekspoor komt met landgenoot Bart Stevens nog uit in het mannendubbelspel op Wimbledon. In de eerste ronde neemt het Nederlandse duo het op tegen de Brit Joe Salisbury en de Amerikaan Rajeev Ram.
Meer uit Sport
MONACO (ANP/AFP) - De Keniaanse atleet Albert Korir, oud-winnaar van de marathon van New York, heeft een dopingschorsing van vijf jaar gekregen. Dat maakte de Athletics Integrity Unit (AIU) maandag bekend.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is acht plaatsen gezakt op de wereldranglijst. De 25-jarige Nederlander bezet nu de 99e plaats.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de tweede keer het masterstoernooi van Miami gewonnen. De 24-jarige nummer 2 van de wereld versloeg in de strijd om de titel de verrassende finalist Jiri Lehecka, de Tsjechische nummer 22 van de wereld: 6-4 6-4. Sinner won zijn derde masterstoernooi op rij, iets wat alleen Novak Djokovic en Rafael Nadal eerder deden.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Amnesty International waarschuwt dat het WK voetbal van 2026 "ernstige mensenrechtenrisico's" met zich meebrengt. Het toernooi vindt van 11 juni tot en met 19 juli plaats in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het Nederlands elftal is een van de 48 deelnemers.
15 uur geledenAUSTIN (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer is tijdens de Grote Prijs van de Verenigde Staten twee keer gecrasht. Eerst ging het in de eerste ronde mis voor een grote groep, onder wie de 21-jarige Staphorster. Daarop volgde na enige tijd een herstart, waarna Veijer in de vierde ronde opnieuw onderuit schoof en de race definitief moest staken.
19 uur geledenAUSTIN (ANP) - De race in de Moto2 van de Grote Prijs van de Verenigde Staten is gestaakt na een grote valpartij. Meteen in de eerste bocht op het Circuit of the Americas gingen de Amerikaan Joe Roberts en Daniel Holgado onderuit. Enkele bochten verder schoten nog eens zeven coureurs, onder wie Collin Veijer, onderuit na een mislukte remactie van een van de coureurs. Daarop besloot de wedstrijdleiding tot een rode vlag.
20 uur geledenFRAUENFELD (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings is bij de Grote Prijs van Zwitserland verder achterop geraakt op zijn concurrent Lucas Coenen uit België. Beide coureurs finishten door motorpech niet in de eerste manche in het Zwitserse Frauenfeld, maar Coenen won de tweede manche, waarin Herlings derde werd.
21 uur geleden