Griekspoor kan zege op Italië ook niet binnenhalen in Davis Cup
BOLOGNA (ANP) - Na Botic van de Zandschulp is ook Tallon Griekspoor er niet in geslaagd het benodigde punt voor het Nederlands Davis Cup-team binnen te halen. Nederlands beste tennisser verloor in Bologna in drie sets van de Italiaan Flavio Cobolli: 7-6 (4) 4-6 6-3. Italië is daardoor op 2-0 gekomen.
Nederland moet een van de drie partijen tegen Italië winnen om de knock-outfase van de Davis Cup Finals te bereiken. Nederland had de eerste groepswedstrijd met 2-1 verloren van België en de tweede wedstrijd met 2-1 gewonnen van Brazilië. Als Nederland een partij wint, is het team als nummer 2 in de groep achter Italië door. Als dat niet lukt, gaat Brazilië naar de laatste acht in Málaga.
Van de Zandschulp ging eerder zondag in drie sets onderuit tegen Matteo Berrettini (3-6 6-4 6-4). De tennisser speelt later zondag nog een dubbel met Wesley Koolhof tegen Simone Bolelli en Andrea Vavassori.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt denkt dat de Nederlandse shorttrackers er goed aan hebben gedaan de trainingsstage in Bormio eerder af te breken en de voorbereidingen op de Olympische Spelen in Milaan zelf voort te zetten. Dat vertelde hij na een training in een oefenhal onder de Milano Ice Skating Arena, waar vanaf komende week de olympische wedstrijden zijn.
6 minuten geledenSANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
1 uur geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
14 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
17 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
17 uur geleden