Griekspoor kan zege op Italië ook niet binnenhalen in Davis Cup
BOLOGNA (ANP) - Na Botic van de Zandschulp is ook Tallon Griekspoor er niet in geslaagd het benodigde punt voor het Nederlands Davis Cup-team binnen te halen. Nederlands beste tennisser verloor in Bologna in drie sets van de Italiaan Flavio Cobolli: 7-6 (4) 4-6 6-3. Italië is daardoor op 2-0 gekomen.
Nederland moet een van de drie partijen tegen Italië winnen om de knock-outfase van de Davis Cup Finals te bereiken. Nederland had de eerste groepswedstrijd met 2-1 verloren van België en de tweede wedstrijd met 2-1 gewonnen van Brazilië. Als Nederland een partij wint, is het team als nummer 2 in de groep achter Italië door. Als dat niet lukt, gaat Brazilië naar de laatste acht in Málaga.
Van de Zandschulp ging eerder zondag in drie sets onderuit tegen Matteo Berrettini (3-6 6-4 6-4). De tennisser speelt later zondag nog een dubbel met Wesley Koolhof tegen Simone Bolelli en Andrea Vavassori.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Max Verstappen was na afloop van de kwalificatie voor de Grote Prijs van Miami zelf ook enigszins verrast door zijn knappe tweede tijd. "Ik had zelf natuurlijk ook niet verwacht dat dit mogelijk was", zei de viervoudig wereldkampioen van Red Bull.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli heeft poleposition veroverd in de Grote Prijs van Miami. De leider in het kampioenschap was in zijn Mercedes iets sneller dan Max Verstappen, die verrassend de tweede tijd noteerde. Het was opnieuw zeer warm rondom het Hard Rock Stadium, maar dit keer stond er ook een stevige wind.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Lando Norris was na afloop van zijn gewonnen sprintrace bij de Grote Prijs van Miami tevreden met zijn start van het raceweekend. "Het is fijn om weer op de hoogste trede te staan, ook al is het maar een sprintrace", zei de wereldkampioen van McLaren na zijn eerste zege van het seizoen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De Oekraïense Marta Kostjoek heeft het tennistoernooi van Madrid op haar naam geschreven. Op het gravel in de Spaanse hoofdstad versloeg ze in de finale Mirra Andrejeva uit Rusland in twee sets: 6-3 7-5.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is alsnog een plaats opgeschoven bij de sprintrace van de Grote Prijs van Miami. De Nederlander eindigde als zesde, maar klom naar de vijfde plaats na een tijdstraf voor Kimi Antonelli.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Xan de Waard stopt na dit seizoen met hockeyen. De 30-jarige tophockeyster heeft via Instagram haar afscheid aangekondigd. "Het is mooi geweest", schrijft De Waard, die in haar loopbaan twee keer tot beste hockeyster van de wereld werd verkozen.
7 uur geledenMIAMI (ANP) - Max Verstappen is als zesde geëindigd in de sprintrace bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull was de race over 100 kilometer op de vijfde positie begonnen. Na een matige start wist hij nog een plek terug te winnen. De winst ging naar Lando Norris van McLaren. Het was de vierde sprintzege uit zijn carrière.
7 uur geleden