Griekspoor kan zege op Italië ook niet binnenhalen in Davis Cup
BOLOGNA (ANP) - Na Botic van de Zandschulp is ook Tallon Griekspoor er niet in geslaagd het benodigde punt voor het Nederlands Davis Cup-team binnen te halen. Nederlands beste tennisser verloor in Bologna in drie sets van de Italiaan Flavio Cobolli: 7-6 (4) 4-6 6-3. Italië is daardoor op 2-0 gekomen.
Nederland moet een van de drie partijen tegen Italië winnen om de knock-outfase van de Davis Cup Finals te bereiken. Nederland had de eerste groepswedstrijd met 2-1 verloren van België en de tweede wedstrijd met 2-1 gewonnen van Brazilië. Als Nederland een partij wint, is het team als nummer 2 in de groep achter Italië door. Als dat niet lukt, gaat Brazilië naar de laatste acht in Málaga.
Van de Zandschulp ging eerder zondag in drie sets onderuit tegen Matteo Berrettini (3-6 6-4 6-4). De tennisser speelt later zondag nog een dubbel met Wesley Koolhof tegen Simone Bolelli en Andrea Vavassori.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
1 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
4 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
10 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden