Griekspoor hoopt in Ahoy prestatie van vorig jaar te herhalen
ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor begint dinsdag aan het ABN AMRO World Tennis Tournament in Rotterdam. De Nederlander is ingedeeld in de laatste partij op het centercourt. Griekspoor neemt het op tegen de Serviër Filip Krajinovic.
De 23-jarige Haarlemmer zorgde vorig jaar voor een verrassing door in de eerste ronde te winnen van de als tweede geplaatste Rus Karen Chatsjanov. Een jaar eerder schakelde Griekspoor al knap de Zwitser Stan Wawrinka uit.
Griekspoor moet dinsdag wachten tot de partij tussen de Pool Hubert Hurkacz en de als tweede geplaatste Griek Stefanos Tsitsipas klaar is. Zij beginnen om 19.30 uur.
Robin Haase, de tweede Nederlandse deelnemer in Ahoy, staat dinsdag nog niet op het speelschema. De Hagenaar treft in de eerste ronde de als vierde geplaatste Belg David Goffin.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
10 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
12 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
13 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
15 uur geleden